Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 5 napján rózsaszín folyás?

Dpo 5 napján rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés

Lehet beágyazódás tünete? Tudom később kellene lennie. 100% tudom, hogy 3-án volt ovu ( teszt plusz uh ).

Volt akinek már ilyen korán elkezdődött a beágyazódás?

Csak egy nagyon pici rózsaszín folyás volt reggel azóta sem jelentkezett.



2019. febr. 8. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet amiatt! Valószínűleg most kezdódik! Szurkolok :)
2019. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Nagyon izgulok. :)
2019. febr. 8. 12:40
 3/15 khniki ***** válasza:
Sajnos úgy tudom, leghamarabb a 7. napon kezdődik a beágyazódás, addig fel sem oldódik az a burok a petesejt körül, ami gátolja azt.
2019. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Általában én is ezt olvastam de pár helyen találtam:

A megtermékenyített petesejt kb. 5 nap múlva érkezik a méhbe, a beágyazódás 10-12 nappal a fogantatás után fejeződik be, ekkor már teszttel is kimutatható a terhesség.


Maga a beágyazódás 5 nap elvileg szóval remélem, hogy van esély rá.

2019. febr. 8. 17:30
 5/15 A kérdező kommentje:

A megtermékenyülést követő 5. naptól a 12. napig felléphet enyhe, pecsételő vérzés. Ez a beágyazódás időszaka, amikor a petesejt beágyazódik a méhfalba. A vérzés általában nem erős, rózsaszínes vagy barnás színű, és körülbelül 1-2 napig tart, ám előfordulhat az is, hogy enyhe menstruációra emlékeztet.


Reménykedem <3

2019. febr. 8. 22:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nagyon drukkolok :) mikor tervezel tesztelni? Én 19-20 nem várom
2019. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én 16-ra nem várom. Szóval 14-én reggel fogok tesztelni :)) alig várom már.

Szurkolok!! :)

2019. febr. 9. 08:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Te mikor tesztelsz?
2019. febr. 9. 13:02
 9/15 jety12 ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok...12én voltunk együtt,ma reggel minimális rózsaszín folyás azóta semmi.Az ovum elvileg szombaton volt,vasárnap ismét együtt voltunk tehát az meg nagyon korai.Szurkolok,m akkor nekem is van remény
2019. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

5 napon volt halvány rózsaszín, 7. napon piros de nagyon nagyon minimális. Viszont onnantól kezdve minden nap barnáztam és negatív lett több tesztem is. Sajnos 3 napja meg is jött. Sosem volt még ilyen ciklusom. Teljesen megborult minden.

De szorítok neked, hogy baba legyen! :)

2019. febr. 20. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!