Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín folyás 1 héttel...

Rózsaszín folyás 1 héttel menzesz előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma igencsak pisilős napom van így észrevettem, hogy valami nem a megszokott mert rózsaszín folyásom van(nem felfazas). Menzeszem napra, majdnem órára pontos. 30 napos ciklusaim vannak. Baba projekt van már 11 hónapja de ilyen még nem volt. Lánykám is szopizik még.

Arra szeretnék kilyukadni azaz a kérdésem a következő.

Volt - e már valaki így és mi lett belőle?

Teszttel mikor kéne próbálkozom?


Válaszokat előre is köszönöm


2018. szept. 6. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a sűrűn pisilés jelenthet felfázást, attól hogy nem fáj semmi (egyéb fertőzést is).

Tesztelj egy hét múlva.

2018. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért nem felfázás mert rengeteget ittam ma.
2018. szept. 6. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggést, ne haragudj.
2018. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat iszom én is sokat járok wc-re.Szóval ez önmagában nem jel.Ha a mensid pontra megjött mióta megszületett a lányotok, akkor bármi lehet.Nyilván az érdekel tapasztalt e valaki beágyazódásos vérzést.Én bevallom őszintén egyik gyerkőcnél sem.De ugye ez sem jelent semmit.


Szerintem tesztelni elmaradt mensi napján már tudsz, mert elvileg akkor már fog valamit mutatni.Előbb viszont tuti nincs értelme.Maga a beágyazódás is 10-14 nap környékén mozog, szóval csak feleslegesen idegesítenéd magad.

Majd írd meg mi lett jó?

2018. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baba lett végül?
2023. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!