Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összejöhetett a baba, ha kb....

Összejöhetett a baba, ha kb. a 10-11. dpo-n a méhszáj fent van és zárt, kemény, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
A 18.-19. ciklusnapon volt ovus fájdalmam. (A hőmet nem mérem.) Előtte 2 nappal voltunk együtt. Ma vagyok a 28. ciklusnapon, a teszt ma reggel negatív volt. A méhszájam fent van, zárt és kemény. Kislányt szeretnénk... Annyi tünetem volt, hogy kicsit meg-megszédültem az utóbbi napokban, kis szúrkálás érzésem volt, most meg mindjárt megjön érzésem van. Nyílván teszteljek 2 nap múlva, de szerintetek összejöhetett vajon? Nagyon türelmetlen vagyok...3. gyereket szeretnénk, két fiú után, de már úgy elfelejtettem milyen érzés volt az első kettőnél, mikor megfogantak...:)

2019. febr. 9. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ráérsz 3-4 nap múlva tesztelni.

Mikor teszteltél negatívot??

Milyen erősségű tesztel teszteltél?

2019. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg türelmetlen vagy.Nem kell tesztelni ilyen korán, a felnyúlkálással meg akár árthatsz is.Tesztelj 4 nap múlva aztán ha akkor is negatív akkor az már inkább a valós eredmény.Most csak ,,pazaroltál" egy tesztet és stersszelhetsz, mert ebből még mindig lehet bármi:)
2019. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma vagy tegnap kellett volna megjönnie, ma teszteltem egy pozitívat 10-es teszttel. Tegnap negatív volt még, vagy talán halványan poz. De sejtettem, h terhes vagyok, mert a méhszáj fent maradt, meg másképp görcsölget a hasam. Egy kicsit meglepődtünk, mert ez volt az első hónap, hogy próbálkoztunk, az első kettőre azért várni kellett. Remélem, h minden rendben lesz, és kíváncsi vagyok, hogy ilyen időzítéssel sikerült-e kislányt összehozni...
2019. febr. 13. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislány lesz? :)
2019. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Hát én is 11.dpo napon vagyok. Teszteltem bár tudtam h még kellene várni 😂 sajnos negatív lett. Remélem h segített a clostibegyt és pár nap múlva pozitív lesz 😍
2020. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!