Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja? Aktus óta...

Van aki nem várja? Aktus óta olyan 12 nap telt el 8 napja késik ma teszteltem de negativ. Sürün pisilek, fáj a derekam a köldököm alatt apró szurkálások vannak néha a petefészkeimbe is. Lehet babóca?

Figyelt kérdés
most fel akartam egy tampont hátha megjön nagyon ugy éreztem hogy igen és a méhszajam egészen fent van. :O :) Izgulok legközelebb hétfön tesztelek. Ki nem várja még ?:)))

2017. aug. 30. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezekszerint ha 8 napja kesik es 12 napja voltatok egyutt akkor mar sokkal peteeres utan volt az aktus. Szval eleg keves az eselye h gyereket varj
2017. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen én is csodálkozom de ugy érzem nagyon.
2017. aug. 30. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat sztem nincs baba de sose tudni:/
2017. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Sose lehet tudni. Nekem is akkor fogant meg a fiam amikor a nagykönyv szerint nem igazán lehetett volna. :)

Sok sikert, szurkolok :)

2017. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöömmmm:)
2017. aug. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!