Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés dpo 7. napján?

Vérzés dpo 7. napján?

Figyelt kérdés
Reggel élenk piros vér volt a bugyimon kb kisujj percnyi. Ez jelenthet beágyazódást vagy inkább korai vetélés? :(

2019. febr. 10. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vetélnél ha már beágyazódott volna, de a 7.dpo még nincs is beágyazódva.Szóval biztos nem vetélsz.A beágyazódási vérzés sajnos sokkal ritkább, mint amennyit itt olvasni lehet.De lehet akár az is.Vagy valami hormonprobléma.Minden lehet.
2019. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megis mit vetelnel el? Igazabol meg a beagyazodas most kezdodik csak, ha valoban terhes LESZEL. Mindenesetre en azon ritka nok koze tartozom, hogy nekem volt beagyazodasos pecsetelesem. De az rózsaszín volt es nem elenkpiros, es mindig utolag jottem ra, hogy az az volt, en mindig azt hittem, hogy megjon korábban.
2019. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy az mert 5. napon volt halvány rózsaszín pecsételés. És arra hittem, hogy beágyazódás. Első babámnál nem volt ezért nem tudom hova tenni.
2019. febr. 10. 09:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés? Be sem agyazodott meg kB! :) max beagyazodas miatt verezgetsz vagy progeszteron probléma is néha okoz ilyet. Esetleg más hormongond.
2019. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ciklusommal van gond de nem mindig, nálam a pecsételés rossz hőgörbével járt együtt, szóval nálam hormongond lehetett, ettől lehet neked beágyazódás, ezt senki sem tudja megmondani. Mikor terhes lettem (3x) semmilyen pecsételés nem volt, bár egyszer 4 napos késéssel megjött pozitív teszt ellenére.
2019. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:'( igen ilyen nekem is volt. Az talan a kemiai terhesseg, nem? Vagy az mar korai veteles, de szerintem amig nincs szivhang addig nem beszélnek vetelestol. Passz.
2019. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 khniki ***** válasza:
75%
Nekem 7. dpo-n erős barnázással kezdődött a beágyazódás. 8 napig tartott a barnázás, 2x erősebb löket vér is volt. Aztán kaptam progeszteron pótló gyógyszert, rá 2 hétre pedig már láttuk ultrahangon, ahogy ver a kis szíve. A 11. dpo-tól már halvány pozitív volt a 10-es teszt, szóval pár nap múlva megpróbálhatsz csinálni egyet.
2019. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mikor mentél dokihoz? Reménykedem,mert reggel volt csak ez a pici vér. Azóta semmi. 16-ra nem várom, 14én szerettem volna tesztelni de akkor lehet 13-án megpróbálom. Ha lesz vérzés addig akkor lehet elmegyek nödokihoz.
2019. febr. 10. 21:12
 9/10 khniki ***** válasza:
75%
Ha csak az az egy kis vérzés volt, akkor szerintem nincs gond. Nálam 8 napig tartott, 2 napra elmúlt, majd újra kezdődött, emiatt mentem el 4 hetesen. De nem látott még semmit az orvos. Szóval ha nem kezdesz el vérezni, várjál a nemvárt után még 1-2 hetet. Akkor már kimutatja a hüvelyi ultrahang!
2019. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm a választ:) Ma nem volt vérzés.
2019. febr. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!