Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan valakinél,...

Volt már olyan valakinél, hogy beágyazódáskor szúrt a petefészke? Szeretkezéskor is fájt jobb oldalon! Én úgy gondolom, hogy 7 napja volt pém, akkor volt tojásfehérjés folyásom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
bocs az offért dez ez engem is érdekelne.. péé ota fáj a bal oldalam szúr szeretkezés közben is. miklor egyszer ilyenem volt akkor gyulladt volt, de msot nincs mert nem ugy fáj...
2010. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyon kíváncsi vagyok,hogy ez mitől lehet?!Pénteken megyek nődokihoz,de azért jó lenne,ha addig valamit megtudhatnék,vagy legalább tippet kapnék.Örülnék,ha ez beágyazódás jele lenne!
2010. júl. 3. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni,de a gyulladás jele a valószínű.Legalábbis a gyulladás tünete a szúró fájdalom.Én gyakran érzem.Nem elhanyagolható mert medöséget is okozhat,vagy céhenkívüliség terhességet.Nekem mind kettőben van és volt részem.Méhen kivüli terhesség esetén is ott fáj ahol a pete beágyazódott,de az állandó nem szűnő fájdalom.
2010. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Holnap megyek orvoshoz, tegnap éjjel ügyeleten voltunk,mert szeretkezés után annyira begörcsöltem,hogy nem tudtam felállni sem!Bunko volt a doktornő,de megnézte a vizeletemet,azt mondta neg., és a beleim is renben vannak,úgyhogy menjek nőgyógyászhoz.

Szerinte a peteéréshez van köze,de szerintem ez ahhoz durva fájdalom volt. Nagyon remélem,hogy nincs komoly baj.Amúgy már nem nagyon fáj,de egy kicsit még érzem!

Első!!!!

Veled mi újság?Jól vagy?

Köszönöm,hogy írtál!

2010. júl. 4. 16:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Veled mi újság?Tudsz már valamit?
2010. júl. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!