Van még remény?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam 1 tesztet a nem várt második napján vagyok, csak hát figyelmetlen voltam és rosszul csinaltam meg a tesztet, a gyógyszertárban elmagyarázták,hogy kell használni de még szeptemberben vettem és mivel szerbül van a használati utasítás rajta csak az ábrák alapján meg amire vissza emlékeztem hogy magyarázták meg csináltam. Csak utolag vettem a kezembe a google fordítót és rájöttem hogy 5 másodperc helyett kb 1 percig áztattam a vizeletben, és hát negatív lett de most el bizonytalanodtam mivel nem tudom befolyásolta e az eredményt az hogy mennyi ideig volt belemártva. Holnap tervezek újat venni és kedden reggel meg ismételni amúgy.
2019. febr. 10. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan hogy lehet egy terhessegi tesztet rosszul csinalni? Amugy ha szetaztatod benne a tesztet akkor is a Hcg-t kimutatna mert arra "erzekeny" . De ha megis akkor is egy felnott no tudja hogyan kell hasznalni mert ha szerbul is van, de neten fel van tuntetve hogy hogyan kell alkalmazni, es altalaban minden teszt ugyanugy mukodik. Szerintem negativ de majd csinalj ujat
2019. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig kártyásat használtam, azt tudom hogy kell, de ilyen csíkos most volt először a kezemben..nem nagyon foglalkoztam vele csak reggel nagyon száraz voltam ott lent meg párom is mondja napok óta hogy melegebb vagyok mint szoktam, és olyan spontán jött hogy megcsinálom gyors
2019. febr. 10. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az higy szaraz vagy es melegebb az kb egyenlo a semmivel, ezek nem terhestunetek bar sokan homeroznek de altalaban nem sokat jelent.
2019. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!