Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésnél mikor múlik el a...

Peteérésnél mikor múlik el a mell érzékenysége?

Figyelt kérdés
Elég pontatlan a ciklusom (27-31 nap között mozog), ezért szeretném tudni, hogy mikor szokott elmúlni a mell érzékenysége, ha megtörtént az ovu kb. mennyi időre rá? Nem találtam erre választ a neten, hátha ti tudjátok. :) azért nem ovutesztelek, mert most kezdtük el a babaprojektet és egyenlőre úgy vagyunk vele, hogy jön amikor jönni akar. Volt hogy egy hét most kimaradt az együttlétekből és őszintén egy kicsit számolgatni szeretnék, hátha. :)

2019. febr. 14. 18:51
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem olyan 4 napra rá jelentkezik.
2019. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 andyy777 válasza:
Nekem a nem várt előtt egy héttel kezedett el feszülni akkor is ha terhes voltam és akkor is ha nem.
2019. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 andyy777 válasza:
Elolvastam mégegyszer amit kérdeztél és leesett h nem is arra válaszoltam... bocsi.... a mensi közepe vége fele múlik el ha nem voltam terhes de ez változó volt és szerintem mindenkinél más ha nekem a haviknál is különböző volt... de amikor terhes voltam nem múlt el csak enyhült úgy 10-12 hétnél de addigra már tuti h baba van mert erre az időre úgy is elmész dokihoz... neked mindig akkor kezd el feszülni a melléd amikor peteérésed van? Néha volt nálam is ilyen de többnyire rá egy hétre kezdett el feszülni....
2019. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálam szerintem peteérés után történik, azért írtam a négy napra rá. Nekem onnantól végig érzékeny. A feszülés 2 nap után enyhül.
2019. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem fogalmaztam elég pontosan a kérdésemben, én meg szoktam érezni a peteérést, általában 3 napig szokott ilyenkor kicsit érzékenyebb lenni a mellem, ezután mensi előtt 1 héttel szokott megint elkezdeni fájni. Csak jó lett volna tudni, hogy melyik napon lehet a peteérésem ha érzékeny a mellem középtájt :)
2019. febr. 16. 19:28
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Ja, hát ilyen nekem nincs :D
2019. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 andyy777 válasza:
Értem! Nekem inkább a petefészkem fájt néha nagyon 😕 de volt h meg se éreztem h van peteérésem... sose lehet tudni mikor van max hőmérőzéssel de addig sose jutottam el, gondoltam majd lesz hogy.... nekem 10. Nap volt peteérésem a 12. Helyett, de ezt is a baba korából tudom amúgy nem tudtam h melyik aktusnál sikerült. Előtte két nappal és utánna két nappal voltunk együtt amúgy ezt vhol olvastam is h így nagyobb az esély a sikerre de nem feltétlen ehez igazítottuk csak épp így sikerült...
2019. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!