Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

A Reggeli 36.4, és délutáni esti 37. 0 c° os testhő menstruácio idején már utalhat terhességre?

Lassan 5 napja spontán nekiálltam mérni a testhőmérsékletemet reggel,és délutan,este.Nagyjából változatlanul ez az eredmény.Annyira nem tanultam bele a hőmérőzéses módszerbe.Úgy jött a dolog,hogy furán éreztem magam,megmértem a testhőmet.Nekem alapból 35-36 fél között van,ingadozik.Inkább 35.6.Eleinte furán éreztem magam a napokban így 37.0 fokos testhővel.Szerintetek ez már utalhat terhességre?Egyébként tervezett a baba.2 napja volt a nemvárt kezdeti időpontja.Eddig csak a szokásos hallottak:hasszurka,pici megjön érzés.Szerintetek?Köszönöm a válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ébredési hőmérséklet, baba, 37.0c°, terhesség, testhőmérséklet

febr. 15. 05:59  Privát üzenet  

A válaszok

Ez semmire nem utal, értékelhetetlen számok.

Következtetni csak akkor lehetne ebből, ha a ciklus első napjától mérted volna minden reggel ébredéskor és ugyanabban az időpontban. Amit te csinálsz, annak semmi értelme.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 15. 06:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :(

# 2/8Időpont febr. 15. 06:57 Privát üzenet
momoka 2002 nevű felhasználó válasza:

Ha ertekelnem kene,azt mondanam meg nem is volt ovud. 36,5 folott van altalaban a lutealisban,ha ilyen alacsony utalhat pajzsmirigyproblemara. Csak reggeli ebredesi homerseklet a mervado. Delutan feleslegesen mersz. Ha mar van egy teljes mert honapod akkor rakd ki es ertekeljuk.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 16. 07:35 Privát üzenet

Ha már volt a nemvárt időpont, akkor miért nem teszteltél?

Délutánra mindig a legmagasabb a testhő és rengeteg környezeti dologtól függ.

Csak a reggeli, ébredés utáni közvetlen, ágyból kikelés előtt ugyanabban az időben, ami számít...

5 hónap alatt bele kellett volna már jönni, nem annyira komplikált..

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 16. 09:05 Privát üzenet

Bocs, most látom, h csak 5 napja, nem hónapja.

5 nap alatt semmi sem derül ki...

Min egy hónap kell, de inkább 2-3, h legyen mihez hasonlítani.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 16. 09:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönom mindenkinek!Azt olvastam,hogy érdemes megvárni a nemvárt idejének a végét,vagy 10 nappal utána tesztelni.Az az igazi.nekem ma 10 napja hogy együtt voltunk.Elég sokára sikeredett a ciklusom végefelé már.Remélem azért még van esély hogy babás leszek.Sajnos a párom külföldön dolgozik,és nem mi szabjuk meg mikor jon haza :(

# 6/8Időpont febr. 16. 17:51 Privát üzenet

Esély mindig van... nekünk több mint egy év után sikerült, mikor átjárhatóságira már megvolt az időpont. Most vagyok 8 hetes.

Ahhoz, h tudd, mikor legyetek együtt, ajánlom az LH tesztet, neten olcsón lehet rendelni. Az megmutatja, h mikor próbálkozik a tested az ovuval. Aztán a hőd, ha felmegy, akkor meg is történt. A kettő együtt ad értékes információt. Nem ti döntitek el azt sem, h mikor vannak a termékeny napok. Viszont pár napig még életben maradnak a spermiumok.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 17. 08:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!amit ajánlottál már rendelem is!Neked pedig gratulálok,és egészséget továbbra is a babóckának,és neked!:)

# 8/8Időpont febr. 17. 21:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Együttlét után barnás folyás 9dpon mire utalhat?
Mire utalhat az alábbi tapasztalat?
Ma délutáni intimed teszt negatív. Biztos hogy nincs baba? Holnapra nem várom.
Két nappal nem várt előtt LH teszt halvány pozi délutáni vizeletből utalhat terhességre?
Mire utalhat? A reggeli hőm szépen fent van, de a délutáni szinte az alaphőig visszaesik.
Késik a menstruációm, igaz még csak pár napot. A cigit néha birom, máskor undorodok tőle. Reggel nem vagyok rosszul, de délután néha rám jön egy furcsa rosszúl lét? A délutáni...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!