Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Reggeli 36.4, és délutáni...

A Reggeli 36.4, és délutáni esti 37. 0 c° os testhő menstruácio idején már utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Lassan 5 napja spontán nekiálltam mérni a testhőmérsékletemet reggel,és délutan,este.Nagyjából változatlanul ez az eredmény.Annyira nem tanultam bele a hőmérőzéses módszerbe.Úgy jött a dolog,hogy furán éreztem magam,megmértem a testhőmet.Nekem alapból 35-36 fél között van,ingadozik.Inkább 35.6.Eleinte furán éreztem magam a napokban így 37.0 fokos testhővel.Szerintetek ez már utalhat terhességre?Egyébként tervezett a baba.2 napja volt a nemvárt kezdeti időpontja.Eddig csak a szokásos hallottak:hasszurka,pici megjön érzés.Szerintetek?Köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 15. 05:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmire nem utal, értékelhetetlen számok.

Következtetni csak akkor lehetne ebből, ha a ciklus első napjától mérted volna minden reggel ébredéskor és ugyanabban az időpontban. Amit te csinálsz, annak semmi értelme.

2019. febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :(
2019. febr. 15. 06:57
 3/8 momoka 2002 ***** válasza:
Ha ertekelnem kene,azt mondanam meg nem is volt ovud. 36,5 folott van altalaban a lutealisban,ha ilyen alacsony utalhat pajzsmirigyproblemara. Csak reggeli ebredesi homerseklet a mervado. Delutan feleslegesen mersz. Ha mar van egy teljes mert honapod akkor rakd ki es ertekeljuk.
2019. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha már volt a nemvárt időpont, akkor miért nem teszteltél?

Délutánra mindig a legmagasabb a testhő és rengeteg környezeti dologtól függ.

Csak a reggeli, ébredés utáni közvetlen, ágyból kikelés előtt ugyanabban az időben, ami számít...

5 hónap alatt bele kellett volna már jönni, nem annyira komplikált..

2019. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, most látom, h csak 5 napja, nem hónapja.

5 nap alatt semmi sem derül ki...

Min egy hónap kell, de inkább 2-3, h legyen mihez hasonlítani.

2019. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönom mindenkinek!Azt olvastam,hogy érdemes megvárni a nemvárt idejének a végét,vagy 10 nappal utána tesztelni.Az az igazi.nekem ma 10 napja hogy együtt voltunk.Elég sokára sikeredett a ciklusom végefelé már.Remélem azért még van esély hogy babás leszek.Sajnos a párom külföldön dolgozik,és nem mi szabjuk meg mikor jon haza :(
2019. febr. 16. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Esély mindig van... nekünk több mint egy év után sikerült, mikor átjárhatóságira már megvolt az időpont. Most vagyok 8 hetes.

Ahhoz, h tudd, mikor legyetek együtt, ajánlom az LH tesztet, neten olcsón lehet rendelni. Az megmutatja, h mikor próbálkozik a tested az ovuval. Aztán a hőd, ha felmegy, akkor meg is történt. A kettő együtt ad értékes információt. Nem ti döntitek el azt sem, h mikor vannak a termékeny napok. Viszont pár napig még életben maradnak a spermiumok.

2019. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!amit ajánlottál már rendelem is!Neked pedig gratulálok,és egészséget továbbra is a babóckának,és neked!:)
2019. febr. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!