Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hormonvizsgálatnak mikor...

A hormonvizsgálatnak mikor van meg általában az eredménye?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz az első hormonvizsgálatom és kiváncsi vagyok, hogy mikorra derül ki az eredmény. A következő meg egy hétre rá. Lehet különböző az eredmény is?
2008. nov. 9. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam a ciklus első felében volt hormonvizsgálat (nemi hormon,pajzsmirigy,kortizol-mellékvesehormon,utóbbit reggel és délután is nézték uaz nap) már rá két napra mehettem eredményért,hála minden stimmelt. a ciklusom második felében (de én Clostit is szedek)szóval a 19.napon is voltam vérvételen,és ebből állapították meg,hogy volt e tüszőrepedésem. Nálam ez is nagyon jó eredmény lett. Tehát pl.progeszteronnál kell lenni különböző eredménynek,mert a ciklus első felében alacsony,a második felében emelkednie kell,mert ez jelzi,hogy van e ovulációd! Remélem tudtam segíteni. szia Eszti
2008. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a progeszteron szintet nézték és vérvétel után 2 napra kész is lett az eredmény. /II.sz. Női Klinikán voltam/.
2008. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Utolsó válaszolótól kérdezem, h kihez jár a II. klinikán, én a Sebestyén dokihoz,de legutóbb nem adott beutalót vérvételre, hanem a háziorvostól kellett kérnem, még szerencse h ő is nőgyógyász, mert egyébként háziorvosként nem adhatott volna beutalót prog. mérésre. Katasztrofális az adminisztráció az egészségügyben!!! 14 hónapja próbálkozunk, mostmár nagyon türelmetlen vagyok!

Én jövő héten megyek (menzi előtt kb 1 héttel) 3 x vérvételre, a dokim a progesteron szint változását akarja megnézni, én is kiváncsi lennék mennyi idő mire kész az eredmény.

Sok sikert mindenkinek!

2008. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Dr Gidai Jánoshoz járok.
2008. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!