Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett 2 napot a menstruációm,...

Késett 2 napot a menstruációm, mára megjött (abszolút semmi görcs, és jóval kevesebb mint szokott) Mégis terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
Tegnap előtti teszt negatív, tegnap délutáni halvány pozitív, ma reggeli igen szépen kivehető pozitív. Dokihoz már bejelentkeztem, holnap fogad is. Van köztetek aki "menstruált" terhesség elején? Hallottam már róla, de nem hittem hogy van ilyen
2019. febr. 18. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Megtudod mutatni a teszteteket? Lehet kémiai sajnos. :/
2019. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most megyek magán rendelésre, én ezzel nem várok holnapig. Ha érdekel írok, mit mondott a doki
2019. febr. 18. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így!! De baba nem volt..
2019. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mit mondott. Első voltam.
2019. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, emlékszik a tested a menzeszre, és az első hónapokban még lehet barnás vérzés, nekem azt mondta a doki, hogy az a jó ha barnás, ha piros a vérzés az akár vetélésre is utalhat. Én kétszer vérezgettem az első hónapokban, kb. egy-egy hétig, ma van már egy gyönyörű egészséges 1.5 éves kislányom. :)
2019. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!