Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mesim a 40. napra,...

Megjött a mesim a 40. napra, de 2-3 nap volt, és szinte semmi nem volt. Élénk vér abszolut nem. Teszt ugye még 39. napon is nega volt. Terhes lehetek mégis? Ma reggel hánytam, és szédelgek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz vegyél egy erősebb tesztet.
2009. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Clearblue nega volt 39. napon...
2009. máj. 26. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen persze lehetsz, főleg, hogy más volt a vérzésed jellege. A clearblue nem rossz teszt, de én nem ajánlom.. Inkább egy Qupido. Az sokkal biztosabb, sokkal kevesebb esetben ad fals negatívot, mint pl. a Clearblue. Reggeli első vizeletből csináld a tesztet :) Ha pozitív menj orvoshoz mindenképp, beszélj vele a vérzésről. Szurkolok, hogy baba legyen :):)
2009. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi:) örülnék neki, de szerintem nem baba:(

kábé 5 féle tesztet próbáltam, köztük a cb-t is, de mindegyik teljesen nega...

2009. máj. 26. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusaid hosszúak 35-36 nap, akkor elképzelhető, hogy korai volt a teszted. Sajnos elképzelhető, hogy nem baba van a dologban, azért még egy tesztet próbálj ki holnap. Javaslom a Qupidot, ennyit megér, aztán ha negatív, akkor új hónap új esély :):) Nagyon szurkolok :)
2009. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ez az! Eddig esélyem nem volt, 16-20 naposak a ciklusaim...

Ezért nem értem Én ezt!

2009. máj. 27. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!