Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, a teszt hol...

5 napja késik, a teszt hol negatív, hol pozitív. Ilyenkor mi van? Van vkinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elvileg kb. 5 napja ķésik, mindjárt megjön érzésem van legalább 1 hete, vagy több. 4 napja volt az első halvány, de egyertelmű pozítív teszt egy 10-es vizeletsugaras teszttel, majd 2 napja csináltam egy xepilt reggel, ami negatív volt, majd ma reggel egy 10-est, ami idön túl lett csak pozitív. Orvoshoz csak 2 hét múlva van időpontom, egyébként méhen kívüli terhességre utaló tünetem nincs, csak ez a mindjárt megjön érzés, meg egy kis bimbóérzékenység szoptatáskor. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2019. febr. 18. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálam 3 nap késésnél is ennél halványabb volt az első tesztem és időn túli! Alig látszódott valami azt hittem csak beképzeltem kidobtam és rá 3 nap múlva újból megnéztem jobban akkor láttam rajta a 2. csíkot 5 nap késésnél délutániból is csináltam még egyet az is halvány volt 6. nap reggeli elsőből mutat egyértelműen pozitívat. Azt az egy hibát követed el hogy nem egyforma tesztel teszteltél. Itt sok mindenki írja hogy időn túli pozitív teszt már nem ér semmit de ezek szerint még is mert nekem jóval időntúl jött ki és már 9 hetes vagyok :)
2019. febr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 VeDi84 ***** válasza:
8-asnak nincs igaza. Nem feltétlenül kell erősebbnek lennie 5 nap késésnél a tesztnek, ha nem középidőben volt az ovulació.
2019. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál, méhen kívüli gyanúja miatt volt egy vérvétel, ultrahang, teljesen negatív volt a hcg, uh-on 9 mm-es endometrium, benne felritkulások. De legalább megjöhetne, h tudjunk próbálkozni megint, de nem akar megjönni. :(
2019. febr. 20. 18:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnàlom!kirartàs, nekem kèt vetèlèsem volt mind kettő a 6.hèten.Most 15 hetes vagyok!biztos minden rendben lesz!
2019. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!