Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi volt az oka, hogy várnod...

Mi volt az oka, hogy várnod kellett a babára és hány hónap alatt sikerült?

Figyelt kérdés

Esetleg még a korotokat leírhatjátok :)


Köszönöm előre is!


2019. febr. 21. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hüvelygyulladás, amint engem és a páromat kikezeltek rögtön összejött a 4. hónapban

27 éves

2019. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Varicocele (a ferjemnel). Mutet utan 5. honapban ikerterhes lettem. (osszesen 21honap volt a mutet elotti idovel)

A harmadik baba azonnal osszejott elso honapban.

Akkor voltam 33.

2019. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindketten egészségesek vagyunk,nem derült ki az ok. 1.5 èvet vártunk.
2019. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egészségesek és fiatalok voltunk (vagyunk), az elsőre 6 évet vártunk. A második az első éles hónapban megfogant. 😊
2019. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 khniki ***** válasza:
33 vagyok, 7. hónapban sikerült. Nem tudom, hogy volt-e különösebb oka, ami miatt előbb nem, viszont 5 hónap után elmentem Vegatesztes kivizsgálásra, ahol kiderült 1-2 dolog (búza érzékenység, magas gyomorsav, parazita, pici progeszteron hiány, pajzsmirigy gyengeség.) Ezekre elkezdtem csinálni az előírt kúrát és diétát, aztán bumm, másfél hónap után jött a baba is.
2019. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
8 évet vártunk rá ! 5. Évben derült ki a PCO, 3 év kezelés után jött össze! Első baba! 31 éves vagyok !
2019. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Némelyik szám egészen elképesztő. 6 és 8 év, te jó ég. Hogy lehetett ezt lelkileg elviselni?
2019. febr. 22. 08:45
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

6-os vagyok! Őszintén? Lelkileg egy kicsit belehaltam! És már 5-6 év után tokre lemondtam erről !

Szóval visszatekintve? Nem tudom hogy bírtam ki!

2019. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
#4 vagyok. Hittel. Tudom, ez manapság nem menő, de másképp belecsavarodtunk volna mindketten. Mi végig bíztunk benne, hogy sikerülni fog, nem törődtünk soha bele, hogy nem lehet kisbabánk. Ez elképzelhetetlen volt. Persze voltak sírós, véres bugyinézős jelenetek és jópár negatív teszt miatti fél napos depi, de sosem adtuk fel a reményt.
2019. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Én 29 vagyok párom 44. Nekünk még nem jött össze. 11 hónapja próbálkozunk, 3 hónapja derült ki a PCO-m. De nem adjuk fel sosem, csak hinni kell benne! 😊 Emellett megváltoztattam az életmódomat, fogytam 17kg-t. Hiszem, hogy nekünk is megadatik, hogy ne csak 2 tagú legyen a családunk 😊
2019. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!