Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek több hónap vagy akár...

Akiknek több hónap vagy akár 1 év is volt mire összejött a baba: lehetséges, hogy azért, mert mindig sikerült elkerülni a termékeny napokat?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy valakik mindig mellétrafáljanak? Vagy más oka lehet, hogy csak több hónap után jön össze?

Azért merült fel bennem a kérdés, mert már próbálkozunk pár hónapja, de még semmi. Viszont pontosan tudom, mikor van ovum, és előtte, meg aznap mindig összebújunk, és mégsem.

Itt is olvastam több válasz, kinek hány hónap után jött össze, de legtöbben azt mondják, nem számolgattak semmit, csak csinálták, amikor jól esett. Létezhet, hogy azok a párok, akiknek pl csak 8-10 hónap alatt jött össze, mindig rosszul időzítették az együttléteket, és azért tartott ilyen sokáig?


2018. máj. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindketten makk egészségesek vagyunk, akkor szeretkezünk, amikor kedvünk van hozzá. Az első gyerekünkre mégis 6 évet vártunk. A többiek pár hónap alatt megfogantak. 😊
2018. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedben azt írod, hogy azért nem sikerülhet-e a baba, mert talán elkerülik a párok a termékeny napokat?


A kifejtésben: "..pontosan tudom, mikor van ovum, és előtte, meg aznap mindig összebújunk, és mégsem."


Akkor mi a kérdés?

2018. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónap után jött nekünk össze a 2. Terhesség. Tudtam mikor van peteérésem és előtte pár nappal (menzesz után 2 nappal) és persze nem "eltökélt céllal" hanem kölcsönös örömszerzés céljából kis romantikával.
2018. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi fél éve próbálkozunk. Pontosan tudom mikor van peteérésem, mégsem jött össze eddig. Minden hónapban 20-25% esély van és az előző hónap sikertelensége nem befolyásolja a következőt!
2018. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedem tovább :) Remélem, nem velem van a baj, hanem csak idő kell a dolognak...
2018. máj. 30. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!