Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért magas a testhőm, ha már...

Miért magas a testhőm, ha már elmúlt a menstruációm? Babát szeretnénk, nem védekezünk, de már menstruáltam is?

Figyelt kérdés
Menstru.m előtt,és alatt 36.7-37.0 volt a testhőmérsékletem.A tegnapi napon elmúlt a menstrum,de még mindig 36.6 a hőmérsékletem.Érzem is napközben mert az alaphőm jóval alacsonyabb.Babát szeretnénk a párommal,így nem védekezünk.Utóbbi együttlétünk elég késeire sikeredett.Rá 1 hétre meg is kellett volna jönnie,de fura módon késett 1 hetet.Nem volt rendes menstruációm,de szerintem a barnázásnál több.Teszteltem az együttlétünk után 14 nappal és negatív lett.Akkor miért ilyen magas még a hőm?Ez normális?

2019. febr. 21. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ebredesi ho vagy napközbeni?
2019. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ébredési ma 36.6 volt.Este felmegy 36.8-ra is.Most már folyamatosan fent van 2 hete.mikor még meg sem jött mar akkor 37.0,aztán közben.Bár eléggé másképpen volt meg.sűrűbb,kevesebb,nem élénk,és csak 4 napig.Több szokott lenni.Aztán hogy elmúlt,még mindig fent a hőm.
2019. febr. 22. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
AZ esti és a napközben mert hő nem mérvadó. Reggel ébredés után szabalyosan(!) mért hő ha 36,6 vagy afölött van az hormonproblemat jelenthet, érdemes vele dokihoz menni szerintem.
2019. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!