Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Koran pozitivat tesztelok,...

Koran pozitivat tesztelok, szerintetek mikor lehet legkorabban tesztelni?

Figyelt kérdés

Olyanoktol kerdezem, akik tudjak lh teszt, vagy homerozes alapjan az ovulacio korulbeluli idejet, ti hany nappal utana teszteltetek legkorabban pozitivat?


A 16. ciklusnapon volt az ovulacios teszten a tesztcsik erosebb, mint a kontrollcsik, a 17.-en pedig meg mindig pozitiv volt, de ott mar csak egyforma volt a ket csik, tehat az lh csucs mar megvolt. Ma vagyok a 23. ciklusnapon. Hany nap mulva tesztelhetnek legkorabban?


Most nem az erdekelne, hogy mikorra mutat biztosat a teszt, hanem hogy mikorra van esely, hogy akar nagyon halvanyan, de mar mutasson valamit. Az, hogy miert akarok kiran tesztelni, nem tartozik a kerdesemhez :)



2019. febr. 22. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazabol itt a hcg szint fog donteni nem az ovu meg a homerozgetesek.

Az is kozrejatszik de attol nemtudod a pontos napjat a fogantatasnak es beagyazodasnak ugyanis napokig "vandorol(hat)" benned mire megfogan. Es ismerek olyat akinek 7 hetesen sem mutatta a teszt mert nem termelodott ugy a hcg, nekem koran kimutatta a clearblue digitalis teszt de folosleges 5x negativat tesztelni mert nem tudod kivarni a nemvart napjat.

Ugyis keresztbe huzza valami a szamitasainkat.

2019. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hcg szinttől függ. Én 28. napon teszteltem pozitívat először. Halvány volt,de ott volt a csík. :) 30-33 napos ciklusaim voltak amúgy, szóval "még nem is vártam".
2019. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod a luteális szakaszod hosszát akkor aut vedd alapul. Én mértem a hőmet, és tudtam hogy 12 nap szokott lenni ovu után amig megjön, de 13 max, így azt kivártam.
2019. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!