Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 honappal ezelőtt közösültem...

Névtelennn kérdése:

1 honappal ezelőtt közösültem az ex baratommal és 1hétre rá pontosan meg jött a havi menstruáciom. A vártnál mindig 2-3nappal hamarabb jön meg most pedig 2 napja késik. A megszakított módszert használtuk és én nem szedek gyógyszert. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Semmi jelét nem észleltem hogy terhes lennék vagy meg akarna jönni
2019. febr. 23. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

300 forint egy terhességi teszt


Amúgy pontosan milyen a ciklusod?

Utolsó 5 menzeszed első napja?

2019. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A megszakított módszert használtuk és én nem szedek gyógyszert. Aggódnom kéne?"


Ááááááá, semmitől!


Terhességre ott az abortusz, betegségre meg a gyógyszer, vagy az öngyilkosság. Semmi gond!

2019. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vártnál mindig 2-3 nappal hamarabb jön meg, akkor rosszul számolsz, és 2-3 nappal rövidebb a ciklusod, mint ahogy te számolod... A megszakítás pedig nem védekezés.
2019. febr. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!