Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki fiatalon lett anyunak...

Volt aki fiatalon lett anyunak? (17-21)

Figyelt kérdés
Hogy mondtátok el a párotoknak, mit szólt hozzá, hogyan oldottátok meg, mit szóltak a szülők, együtt is maradtatok? Minden érdekel, akinek van valami tapasztalata írjon :)
2019. febr. 23. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
21 évesen. Nem volt mit elmondani. 2 éve férjnél voltam. A főiskola első évében férjhez mentem, épp leállamvizsgáztam mire megszületett a lányom. Bár ez 26 éve volt. Elváltunk azóta, 14 év házasság után.
2019. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
En 19 évesen lettem terhes, utána jött az eljegyzés majd rá egy hónapra derült ki hogy terhes vagyok. Nagyon boldog volt mikor elmondtam neki, mivel mindig is szeretett volna gyereket. 8 hónapos terhes voltam mikor férjhez mentem 😀 és pont egy hónapra rá született meg a kislányunk. Nagyszülők nagyon boldogok voltak. Anya meg pláne mivel sosem gondolta hogy lesz unokája 😂 most vettünk egy házat, remélem együtt maradunk :)
2019. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
20 évesen szültem, terveztük, egy éve férjnél voltam. 16 éves koromtól dolgoztam a suli mellett a kórházban, majd érettségi után aneszt asszisztensként. Gyed úgysem volt, csak tgyás és gyes (Bokros), nem volt mire várni...
2019. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nórika 2000 ***** válasza:
100%
18évesen lettem anya párom 19éves volt 17éves kora óta dolgozik saját háza van így össze költöztünk és együtt neveljük szüleim örültek párom szülei meghaltak
2019. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Laylah ***** válasza:
Én sajnos pozitív példát még nem láttam a környezetemben. Egyik lány 19-10 éves kora körül lett terhes, a gyerek 1 éves kora után szétmentek az apával. Másik lány 21 évesen lett terhes, apuka 2 évet bírt. A harmadik lány, exem húga 17 évesen lett terhes, fél éves sem volt a gyerek, mikor apuka lelécelt... Pedig mindenki azt hitte, hogy ők lesznek a kivétel, akik életük végéig együtt lesznek boldogan.
2019. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
19-20* :D
2019. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Ja, és "mindenki azt hitte" = minden pár, akiket említettem a válaszomban.
2019. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!