Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány tesztből nektek...

Extra halvány tesztből nektek baba lett, vagy megjött?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült, menzesz előtt hány nappal volt a halvány teszt, és milyen fajta?
2019. febr. 25. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét írnám 3 nap késésnél is alig látszódott a 2. csík, szóval kizárt dolog volt hogy mensi előtt láttam volna bármit is
2019. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baba, mensi előtt 4 nappal. Előző délután is volt már valami nagyon halványan, de arra még nem mondtam volna rá egyértelműen. Ez a 4 nappal mensi előtti reggeli első pisiből volt, persze halvány azért, de egyértelműen kivehető.
2019. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt menstruáció után 1 nappal teszteltem.Olyan halvány volt, hogy először azt gondoltam odakepzelem.3-4 nappal később már normálisan látszott hogy az tényleg csík.
2019. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12.dpotol halvany pozitiv, de alig erosodott egy het alatt, aztan elkezdtem verezni...
2019. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt ez is az is.. 9.dpo nagyon halvány early predictor majd másnap corax ugyanolyan vékony csík aztán kov napra negatív lett, majd pár nap és meg is jött időben.

Most mensi előtt 2 nappal halvány de jól látható, két nap múlva mensi napján erősen látható.

Elvileg 5 hetes vagyok petezsak már van, szivhang két hét múlva remélem lesz.

2019. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapot nem jött meg 3 tesztet csináltam mind negatív volt. Elmentem az orvoshoz hogy mi lehet a baj, akkor derült ki hogy 9 hetes terhes vagyok.
2019. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nemvárt előtt 4 nappal iszonyat halvány pozi volt a one step, facelle / predictor erős pozi :)

Pedig középidőben fogant, stimmel minden az utolsó mensivel, de kinek mennyi hcg termelődik!

2019. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!