Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fenykepezhetetlen, halvány...

Fenykepezhetetlen, halvány pozitív facelle, lett valakinek tényleg baba? 9. dpo.

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Facelle tesztben en nem bizom. Nekem is olyan pozi eredmenyt mutatott ami alig latszott de az nem volt pozitiv. Megjott szepen a menzeszem.

Ajanlom hogy par nap mulva mas fajta tesztel probalkozz.

Vagy var meg hogy megjon e vagy sem.

2018. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem szépen kimutatta a facelle, minden 2-3 nappal egyre erősebben.
2018. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem lehet fotózni sem, az általában nincs is ott. Nekem ez a tapasztalatom, sok-sok teszt után. Ami pozitív volt, azt fejen állva, félhomályban is láttam.
2018. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Ne dpo-zgass, várd meg hogy ne jöjjön meg. Semmi értelme ennek hogy 9. dpo-tól tesztelgettek, mintha nem lenne holnap, aztán próbáljátok fotózgatni, szétszedni meg negatívba rakni hogy kicsikarjatok egy halvány valamit.
2018. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A beágyazódásnak 10-12 nap kell, után termelődik csak a hcg hormon, amit a teszt kimutat. Ezért mondják hogy a nem (vagy nagyon) várt napján esetleg már lehet tesztelni, de ha nem halsz bele (nem fogsz) még 2-3 napot akkor is várhatsz, hogy biztosabb eredményt kapsz. Mert addig rossz eredményt adnak a tesztek 98%-ban (persze van akinek nem és azok most le fognak hurrogni..).

De szerintem tényleg várj a mensi esedékes első napjáig. Utána 2-3 naponta tesztelj, mert annyi idő alatt duplázódik a hormon a vizeletben. Tesztelj míg nem jön meg, ha akarsz és megjön utána is tesztelhetsz egyet hogy bizti legyél, sokaknak volt meg az első mensi vagy akár vérezgettek végig.

A legjobbakat.

2018. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Facelle tesztről tapasztalat: reggel szép erős két csíkos lett, UH-n aznap a doki semmit se látott, másnap reggeli vérvétel eredmènye 252 HCG, ami 3!! hetes terhességnek felel meg, tehát épphogy a beágyazódás után kicsivel. A 3 hét igazolva is lett, sokkal később volt abban a ciklusban peteérésem, majdnem a nemvárt napján.


Úgyhogy a facelle nagyon érzékeny, ha nem mutat semmi értèkelhetőt, akkor nem vagy (még) terhes.

2018. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2018. szept. 10. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ezt negatívnak látom.
2018. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez negativ. Legkorabban a bemvart napjan tesztej addig nem sok ertelme van.
2018. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En látom a 2.csikot ..
2018. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!