Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy egy lány...

Lehetséges, hogy egy lány teherbe essen, ha most csináltam vele először?

Figyelt kérdés

17f vagyok a barátnőm18 L


Tegnap feküdtünk le egymással először,én ráadásul először is csináltam.Mondta,hogy szed valamilyen bogyót,de azért a biztonság kedvéért húzzam majd ki időben.


Nem tudtam időben kihúzni és mivel nem tudtam kihúzni időben hát bele bele élveztem.


Szerintetek teherbe eshet annak ellenére hogy először csináltam és hogy szedd valamilyen bogyót?



2019. febr. 25. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Meg kellene tudni, hogy mi az a valami bogyó. Ha fogamzásgátló, és rendesen szedi, akkor nem valószínű. Ha valami vény nélkül kapható hormonmentes szar, akkor már annyira nem lennék nyugodt. Tudd meg, mit szed, és ha nem antibébi, akkor nyomás dokihoz esemémy utániért.
2019. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen mindegy, hogy hányadszor csináltad. Ez nem olyan, mint a falfestés, hogy több réteg kell, hogy szép legyen. :D

Ha a bogyó fogamzásgátló tabletta, és normálisan szedi, akkor nincs gond.

Bár én a helyedben nem hinném el senkinek sem, hogy szedi. Szóval mindig használj gumit. A gumi legalább a betegségek ellen is véd.

A megszakításos szex, nem védekezés.

2019. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Most izgulsz, mi?

A "bogyó" akár szépségvitamin is lehet elvileg. Az meg nem hat a terhesség kialakulására.

A spermiumoknak tök mindegy, először szabadulnak ki, vagy sokadszorra.

Használj gumit és akkor kevésbé leszel stresszes minden aktus után.

Komolyra fordítva:

Beszélj a barátnőddel, milyen bogyót szed. Ha fogamzásgátlót, akkor nincs gond.

2019. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Minden baba egyetlen alkalomból fogan, nem az évek tapasztalatából...


Jó tanács az elkövetkezendő időkre: nem elég annyit tudnod, hogy szed 'valami bogyót'. Lehet az akár C-vitamin is... Rá kell kérdezned, hogy szed-e rendszeresen és szabályosan(!!!) fogamzásgátlót!

Persze még erre is kamuzhat egy nő, ha pl. meg akar fogni egy gyerekkel; úgyhogy az a biztos, ha óvszert használsz. Akkor te is biztos lehetsz abban, hogy megfelelően védekeztek.

A megszakítás pedig NEM védekezés!

2019. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de 17-18 évesen nem ott tartunk, hogy 'szed valami bogyót', hanem ha komoly a párkapcsolat, akkor meg lehet beszélni, hogy pontosan mit szed, rendszeresen-e, stb. Ha pedig nem vagytok olyan bizalmi kapcsolatban, olyan érettségi és bizalmi szinten, hogy ezt meg tudjátok beszélni, akkor GUMIT húzol.


Nem akarom lebecsmérelni a hölgyet és a szerelmet, de ha tőled sem kért gumihúzást, akkor a többi korábbi vagy jelenlegi partnerétől sem valószínű. Így pedig babák és nemi betegségek születnek.

2019. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg megtudhatnad mi az a bogyó akkor többre mennél
2019. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Megint egy agyhalott próbál felnőttesdit játszani..
2019. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
baratnod biztos boldog volt amikor telekuldted a punc1jat!
2019. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy lehet. Milyen kérdés ez? Így këszül a gyerek, ja és elárulom Mindenki egy alkalomból született. Még te is!
2019. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem addíg ne szexeljetek, amíg nem tudok semmiröl semmit.
2019. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!