Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 20 éves lány vagyok. Már 2...

Én 20 éves lány vagyok. Már 2 éve nem védekezem és eddig nem is estem teherbe. Most akkor menjek el meddőségi vizsgálatra vagy várjak még pár évet? Most a menszeszem is késik már egy hete, tesztet is csináltam de negatív lett. Most mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnél akkor mindenképp érdemes elmenni nőgyógyászhoz.


Most a napokban is érdemes elmenned mert a késésnek oka-i -van/nak.

2011. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nőgyógyász. 2 év alatt már rég teherbe kellett volna esned nulla védekezéssel, gondok lehetnek...
2011. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyakran élsz nemi életet.
2011. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha nőgyógyászhoz mész, de lehet hogy még csak nem jött el az ideje a babának. Mi 2.5 évig szeretkeztünk védekezés nélkül. Nem babaprojekt volt, csak nem volt gond, ha becsúszik. Utána nem sokkal, teherbe is estem :)
2011. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is, és a párod is menjetek kivizsgálásra, lehet, hogy vele van a gond.
2011. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!