Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? 4+6 hetesen nem...

Ez normális? 4+6 hetesen nem látott semmit a doki!

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál február 24-én mert elkezdtem barnázni. 4+6 hetesen nem látott semmit UH-n csak 12 mm méhnyálkahártyát és zárt méhszájat. Azt mondták még nagyon korai, hogy lássanak valamit. Jövőhét hétfőn március 4-én kell visszamennem. Akkor leszek elvileg pont 6 hetes. Február 4-én foganhatott mert akkor éreztem, hogy ovum van. Nagyon fájt a jobb petefészkem. A barnázás egyébként elmúlt már vasárnap ahogy hazaértem a dokitól és kaptam uteogestan hüvelytablettát is. Tegnap reggel csináltam tesztet is. Nagyon erős pozitív lett. Kb 10 mp alatt megjelent a második csík és olyan erős lett mint a kontroll csík, 3 napja még nem volt ilyen erős, sőt egy hete még halvány volt. Akkor ez jót jelent nem? Nagyon szeretnénk a babát!

2019. febr. 26. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A megvastagodott nyalkahartya mar jot jelent es nekem sem lattak 4-5 hetesen semmit, azota voltam es latszodott, ne aggodj. A barnazas nem jo, de szuper, hogy kaptal ra Utrogestant, azt en is szedek. Ird meg majd mi lett veled :)
2019. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg korai volt orvoshoz menned, ez normális.
2019. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idősen senki nem lát ennèl többet
2019. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Két hét múlva már embrió is lesz :) ugyanezt a gyógyszert kaptam én is és azóta minden rendben :)
2019. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia hasonlóan vagyok, febr 4 volt az ovu, a teszt 17.en lett pozitív. Múlt héten semmit se látott a doki, ma megyek elvileg petezsaknak már lennie kell.
2019. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Remélem jövőhét hétfőn már többet látunk. Utolsó írtam privát üzenetet, drukkolok!!
2019. febr. 26. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az ultrahang szerint 4+6 hetes voltam amikor mentem. Pedig direkt vártam 2 hetet és az utolsó vérzéstől számítva én 5+6 hetesnek számoltam magam. Na mindegy és nekem látott egy 15.5 mm-es petezsákot benne szikhlyag meg egy embrókezdeményt.. most akkor hogy is van ez? Előző terhességnél ilyenkor még nem láttak semmit
2019. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most kicsit megijesztettél, hogy baj van nálam. Bár kórházban voltam és nem magándokinál. Nem hiszem, hogy a kórházban annyira fejlett az UH. Hozzáteszem egy még tanuló orvos vizsgált meg. Volt mellette egy másik doki is aki azt mondta még nem látunk semmit de nagyon korai a terhesség. Azóta egyáltalán nem barnázok. Tüneteim erősebbek. Teszteltem is tegnap egyet megint, erősebb a második csík sokkal mint a kontroll csík. Remélem minden rendben.
2019. febr. 28. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs semmi baj, valószinűleg elszámolt engem a gép. 4-5 hetesen ha van is valami az csak egy pár mm-es petezsák. Én üajd jövő hét végén üegyek vissza, ott kiderül.
2019. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Majd írd meg, hogy mi volt :)
2019. febr. 28. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!