Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha kb 20-30mpig...

Lehetek terhes ha kb 20-30mpig óvszer nélkül volt a partnerem pénisze bennem?

Figyelt kérdés

Tényleg csak pár másodperc volt( hogy pontosítsak: kb 3-4 lökés)

A dolog február 26.án történt (és március 4.-e körül kéne megjöjjön.)


-Tudom, tudom, szörnyen felelőtlen voltam, elkapott a hév és a hülyeség, megbántam és többször nem is fog előfordulni, (szóval kérem, hogy az ezen fajta válaszoktól kíméljetek)



2019. febr. 27. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Lehetsz. Hímivarsejt bármikor jöhet, nem csak a végén, de az is lehet, hogy ő ennyi idő alatt simán beléd élvezett.
2019. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen lehetsz így terhes. Másrészt csak nincs már ekkora peched.
2019. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy az esélye, de van. Sokan lettek már így terhesek. Ilyenkor érdemes esemény utánit iratni.
2019. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Na azért nem olyan egyszerű az,mi pl.másfél évig próbálkoztunk,úgy hogy mindketten egészségesek voltunk.

Persze van akinek elsőre összejön,de ez ritkább.

Szerintem nem kell aggódnod,de azért legközelebb védekezzetek!Ha nem a ciklus közepén voltál nagyon kicsi az esély rá.

2019. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló: biztos hogy nem élvezett belém
2019. febr. 27. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elélveznie, előváladéktól is lehet terhes a nő, abban is van spermium. Az idő mindegy hogy 30 mp vagy 5 perc, a lényeg hogy behatolt gumi nélkül.
2019. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ennek mindössze matematikai esélye van. Nem kell aggódnod.
2019. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként én is voltam ilyen felelőtlen, még nem kezdtem el szedni a fogamzásgátlót mert ugye legelőször menzesz első napján kell elkezdeni, és velünk is megesett hogy petting éltünk, berakta gumi nélkül, aztán ki is vette. Persze én is meg voltam ijjedve, meg kérdést is írtam ki, kaptam is savazast miért nem bírtuk ki várni azt a kis időd míg elkezdtem szedni a gyógyszert, vagy gumit húzultunk volna :) a lényeg: nem lettem terhes. De jobb nem kockáztatni azt megtanultam.
2019. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Mi 3 éve megszakítással vagyunk együtt férjemmel. Még nem estem teherbe egyszer sem, pedig pete éréskor vagyunk legtöbbet együtt.
2019. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!