Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal szexeltunk és olyan fura érzésem volt közben mintha kilyukadt volna a gumi. De nem. Megneztuk és nem volt lyukas. De először gumi nélkül akarta berakni de mondtam neki hogy ne. És csak hozzaerintette. Nem élveztem meg sose el de most ilyen víz szeruseg jött ki kicsit fehéres atlatszos volt. Mit gondoltok? Lehetek terhes?

2019. febr. 21. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet és keress magadnak egy FÉRFIT, a mostani majom helyett!
2019. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhes egészen biztosan nem vagy.

Viszont lehet szexelés helyett nem ártana először megismerned a saját tested működését, alapvető dolgokat a terhességgel kapcsolatban.

2019. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem voltatok együt vėdekezes nėlkül, es nem is lyukadt ki a gumi, akkor mitől lennél terhes?
2019. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom egyszerűen csak úgy éreztem mintha belém élvezett volna...es az lehetséges hogy nem lyukat ki a gumi de ugye ott alul kifojt? És ha igen ez okozhatott valamit?
2019. febr. 21. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt lyukas a gumi, akkor a saját testnedvedet vetted csak észre ami teljesen normális. Ha jó az együttlét (akkor is ha nem élvezel el) nagyobb mennyiségű folyadék távozhat a nőből. Szerintem ezzel találkozhattál

Terhes nem vagy. Az alul nem tud kijonni, kifolyni amig a ferfi merevségén van... Persze tudni kell használni a gumit is, amíg még merev a tövénél megfogni es úgy kihúzni (ha nincs fogva a nőben maradhat a gumi, ha már nem merev de még elidőzik a nőben akkor is lecsuszhat)

2019. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az a 10% meg a szentlélek még mindig ott van...
2019. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!