Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cataflam és Redbull a terhessé...

Cataflam és Redbull a terhesség legeslegelején is árthat?

Figyelt kérdés
Beágyazódáskor iszonyú erős görcsökre vettem be egy szem Cataflamot és tömérdek Redbullt ittam. (utológ derült ki h beágyazódás lehetett, mensinek hittem azért gyógyszereztem.)

2019. márc. 1. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árthat.Még az első 6 hétben nem vagytok összeköttetésben, ha baj volna a terhességeddel sem ezért az 1 gyógyszerért meg redbullért történne.
2019. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem számítottam a babára egyáltalán, és beteg lettem, úgyhogy a pozitív teszt előtt egy héttel antibiotikum-kúrám volt. Semmi baja nem lett a babának, kombinált teszt, minden ultrahang eredmény tökéletes, pár nap és megszületik.:)
2019. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 🙂
2019. márc. 1. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt!

Nekem dec. 25-én kellett volna mejönnie, de nem gyanakodtam babára, inkább gondra, mert novemberben sem jött meg, úgyhogy végig fogyasztottam alkoholt Karácsony alatt, berúgtam Szilveszterkor és csak akkor kezdett gyanús lenni, mikor már 4. napja nem múlt a 'másnap'. Nagyon rosszul éreztem magamat, hogy mit tettem, de szerencsére már az UH-n is kiderült, hogy nincs baj. Most van egy makk egészséges, erős, másfél éves kisfiam.

A stressz többet árthat, úgyhogy nyugodj szépen meg, most jön életed egyik legjobb része! :)

2019. márc. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!