Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnek? Hogyan eshetnék...

Mit tehetnek? Hogyan eshetnék úgy teherbe hogy ő ne tudja meg? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tudom most sokan le fognak hurrogni a kérdésem miatt de olyan tanácstalan vagyok és kétségbeesett mar nem tudom mit tehetnek.

Szóval párommal mar 10 éve vagyunk együtt. Én 27 éves vagyok párom pedig 50 éves.

Nagyon szeretem és o az az ember akitől gyermeket szeretnek. Viszont amikor ez szoba jön mindig azt mondja most nem alkalmas az idő rá. Tény hogy ő üzletember és kevés az ideje plusz én vagyok a jobb keze az üzletben is de még is mire várjak még..

.. Tudja hogy fogamzásgátlót nem szedtem soha úgy hogy ez nem jó ötlet. Vagy megszakítással védekezünk vagy óvszerrel. Megfenyegetni nem akarom hogy ha nem kell baba akkor én se kelljek neki hiszen szeretem, nem kéne más férfi de hogy tudnám normálisan meggyőzni hogy vállaljunk végre gyermeket??? Ha teherbe esnék "véletlen" biztos nem vetetném el és ő sem kérne ilyenre.



2019. febr. 28. 21:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Te végig gondoltad azt, hogy amikor a gyerek csak 10!!! éves lesz, a párod 60? 25 évesen 75?
2019. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen!! Ezért nem akarok várni!! Hova várjunk még?? Én már 3 éve mondom neki a babát! Nekem ő az az ember akitől szeretnék gyermeket de fogalmam sincs mar mit tegyek! Igy minden hülyeség eszembe jut.
2019. febr. 28. 21:13
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Te nem vagy komplett.
2019. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Így nem szabad teherbe esni, nem korrekt. A párod egyébként mikor szeretne gyereket, ha szeretne egyáltalán? Ő már nem fiatal. Te viszont nyugodtan várhatsz pár évet.
2019. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Lehet nem vagyok komplett de nem ez miatt akarok egy 10 éves kapcsolatot eldobni hogy valakitől teherbeessek. Nem akárkit akarok a gyermekem apjanak. Es igen ő már nem fiatal, jövőhéten próbálok vele beszélni de attól is félek már hogy ugyan az lesz a válasz.
2019. febr. 28. 21:16
 6/32 anonim ***** válasza:
10%
H esetleg nagyon részeg lenne?
2019. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem sajnos de nem iszik alkoholt. Tudom hülyének néztek de belőlem mar a kétségbeesés beszel :(
2019. febr. 28. 21:22
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Tehát tizenhét éves gyerekként összejöttél egy 40 évessel aki bőven az apád lehetne. Sosem értettem az ilyet.

Mit vársz tőle? Valószínű egyáltalán nem akar már gyereket. Neki már unokázni kellene, csak olyan kis naiv vagy ,hogy beveszed hogy az idő nem alkalmas. Soha nem lesz az.

2019. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Igy van, annyi idős voltam de szerencsére jól alakult a kapcsoltunk és nem csak 1 hónapig voltam vele mint fiatal husika hanem már 10 éve mellettem áll és én is mellette. Ez a baba téma csak ami érzékeny téma kettőnk között- Azt mondja akar tőlem gyereket de mindig csak majd majd....
2019. febr. 28. 21:29
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem óriási bűntudatod lenne ha csellel esnél teherbe.Valahogy vedd rá
2019. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!