Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akikek kesett a menzesz, de a...

Akikek kesett a menzesz, de a teszt nega, mi miatt kesett? Mennyit? Van itt olyan, akinek megis pozi lett kesobb?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 35. napon, teszt nega, pms tunetek vannak, viszont mensi sehol... Aki esetleg jart hasonlo cipoben, mi lett vegul?
2019. márc. 1. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Késői peteérés miatt is késhet, de ebből valószínűleg menzesz lesz. Csak később
2019. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tuneteidbol senki nem fogja azt mondani hogy terhes vagy mert semmi ertekeset nem irtal.

Amugy nekem irto keves volt a hcg szintem de mondta is a doki hogy ez elegge ritka is, es altalaban a kesei pe. miatt de szerintem is megjon meg

2019. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek terhestuneteim, csak sima pms (enyhe alhasi gorcsok es feszulo mell, idonkent fajdalmas erintesre). En sem gondolom most mar, hogy terhes vagyok, mar kimutatna a teszt, inkabb a keses aggaszt.
2019. márc. 1. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb 40 napra jött meg. Jövő héten megyek dokihoz, hogy egyszeri alkalom vagy van-e valami, mert nem szokott ennyit késni.
2019. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy hetet késett. 11 re nem vártam, negatív tesztek voltak sorban. De csak nem akart megjönni, így egy hét késés után 18án már csak teszteltem egyet.

Halvány pozitiv lett. És valószínűleg van is baba, bár még csak petezsákot látott a doki.

2019. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4-es, megirnad majd, hogy mi volt a gond?
2019. márc. 1. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hetet késett,minden teszt negatív volt, gyulladás okozta nálam
2019. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban késett öt napot. Mindig pontos volt. Szerintem később lehetett a pé.-em mert kb a 20. napon jött a nyákom.
2019. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!