Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja múlt el. De mióta...

4 napja múlt el. De mióta elmúlt szúrkálás van a petefészkemnél, illetve ovulációra jellemző nyák. Ovu elvileg még 4nap. Lehet korábban lesz ovum vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A mensimen annyi volt csak furcsa hogy 2 napot késett, de stresszes időszakom volt, illetve az első 1-2 nap ami nekem a legerősebb szokott lenni gyenge volt, a 4-5nap volt erősebb. Amúgy 6napig tartott ahogy mindig.

Szerintetek lehetek terhes? Sokaknál olvasom hogy megvolt a baba mellett a vérzése.

Ha délután, azaz nem annyira koncentrált pisiből tesztelnék 10-sel vagy 25-sel teszteljek hogy pontos eredményt kapjak? Ilyenkor már a 25ös is pontos eredményt ad?



2018. nov. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhességet kizárnám. Tök felesleges tesztelned. Minden más meg lehet hormonális okoktól is.

Ha csak nem barnázásod volt 2-3 napig vérzés helyett, akkor ez nem terhesség alatti menstruáció volt. Sőt, még az sem jelent egyértelműen terhességet, lehet hormonzavartól is. Nekem is volt már életemben a megszokottól eltérő, gyengébb vérzésem. Nem voltam terhes.

2018. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, rendes vérzés volt. Darabos. Csak tényleg nehezen indult el. Védekeztünk, de egyszer előváladék került belém.

Köszönöm a válaszod. :)

2018. nov. 27. 18:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ma van az ovum mert most picit véres nyákom volt a papíron, ezért szúrkáltam már 4-5 napja, 4 nappal korábban volt ovum.
2018. nov. 28. 17:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy ma nem reggeli pisiből negativat teszteltem
2018. nov. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!