Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már olyan valakivel...

Előfordult már olyan valakivel, hogy menstruáció alatt fogant a bébi? Ha igen, hány napos ciklussal?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en sokaktol hallottam mar, valamint a menstruacio utolso napjan nekem is volt tapasztalatom fogantatassal :)
2019. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim körében is előfordult már, csak sose kérdeztem meg tőlük, hogy hány napos a ciklusuk.

Próbáltam keresni rá valami értelmes magyarázatot :D

2019. márc. 1. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 nekem 40-45napos ciklusom van
2019. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mikor teszteltél pozit,már mint mikor menzi utolsó napján fogant a bébi ?:)
2019. márc. 1. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a kislányom a vérzés utolsó napján fogant. Ma már 5 éves.

30 napos ciklussal

2019. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hűha,hát akkor nem feltétlen úgy mennek a dolgok,mint ahogy a "nagy könyvben" írják:)
2019. márc. 1. 14:55
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a válaszokat csajok!
2019. márc. 1. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
#1 hűha hát 13-án fogant, 1-jén teszteltem pozit :)
2019. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Foganni nem tud menstruacio alatt, de akkori egyuttletbol par nappal kesobb lehetseges, ha koran van az adott honapban peteeres. A spermiumok 4-5 napig is tudnak varakozni.

De a fogantatas biztos, hogy nem esik egybe a menstruacioval, mert a peteeres es a menzesz nem egyidoben van.

2019. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi ha off de honnan a tudjátok mikor fogant?

Ezt csak úgy tudom elképzelni ha egy ciklus alatt egyszer van együttlét, mert akkor tuti akkor. De ha többször? Vagy ha mindig van védekezés, de egyszer nincs. Máshogy nem tudom honnan lehet tudni.

Mi a párommal rendszertelenül de gyakran voltunk együtt. Augusztusban még volt menzesz, szeptemberben már nem. De hogy mikor fogant?!

2019. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!