Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel negatív lett a...

Ma reggel negatív lett a terhességi tesztem, pedig szinte biztos voltam a sikerben. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal babát szeretnénk. Sikerült is elsőre teherbe esnem, de sajnos elvesztettük a kicsit :( Most, h újra zöld utat kaptunk a nőgyógyászomtól próbálkozunk. Teoretikusan holnap kellene megjönnie( de még nemjelentkeztek a premenstruációs tünetek- ilyenkor mindig fájnak és megduzzadnak a melleim). Viszont tegnap hajnalban arra keltem fel, h rosszul vagyok. Ez kb délig kitartott és szédültem is(ilyen tüneteim nem voltak az előző terhességemnél). Ma megcsináltam egy tesztet ami 4 nappal a menstruáció előtt már kimutatja az eredményt, de negatív lett. Lehet később következett be az ovulációm, nemtudom. És hajnalban elötte voltam pisilni (2 és fél órával a teszt eőtt) amit szintén terhességi tünetnek véltem. Gondoltam ha elég a HGG hormonom ahoz, hogy rosszul legyek elég lenne ahoz is, hogy kimutatja a teszt. Tud valaki segíteni?

2019. márc. 6. 07:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%

Ha elég a HGG hormonom ahoz, hogy rosszul legyek elég lenne ahoz is, hogy kimutatja a teszt.


Jól gondolod.

2019. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted már ne reménykedjek?
2019. márc. 6. 07:59
 3/48 anonim ***** válasza:
65%

Ebben igazad van hogy ha már rosszul vagy tőle, mutatná a teszt. De lehet tök más miatt voltál rosszul.

Nekem pontosan egy héttel későbbvolt ovum múlt hónapban, mint kellett volna. Így a nemvárt napján érzékeny teszt tök negatív lett. Teltek a napok, nem jött meg így egy 5-6 nap múlva újra csináltam. Az már halvány pozitiv lett.

Orvosnál is jártam már, megerősítette, hogy mensi alapján 6 hetes lennék, de csak 5 vagyok. (voltam , akkor)

2019. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem túlgondolod. Legközelebb várd meg a mensi napját, és ne kattogj ezen, hogy tüneteket keresel, mint a pisilés. A szervezetünk érdekes gépezet, képes produkálni azokat a tüneteket, amiket mi akarunk, képzelünk.
2019. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%

De reménykedj nyugodtan, mert az ilyen felesleges tesztelgetésekbe amit csinálsz kattannak bele a nők, aztán idegbetegen csinálják végig a terhességet ha összejön a baba. Vagy épp annyira görcsösek, hogy emiatt össze sem jön a baba.

Szóval hajrá, tesztelgess idő előtt, beszélj be magadnak tüneteket, aztán add fel a dolgot már a nem várt előtt....

2019. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem kell gonosznak lenni. Nem mindenki tudja elképzelni milyen az amikor sikerül a kisbaba - aminek nagyon örültünk és végképp nem voltam rágorcsolve - és elmegy! Teljesen összetörtem. Így nem maradt más csak hogy előre nézzek és bízzak a következő sikerében. Ha valaki ezt végig tudja csinálni az nélkül, h türelmetlenül csinál egy korai tesztet és izguljon, hajrá!
2019. márc. 6. 08:10
 7/48 anonim ***** válasza:
86%

A legjobb tanács, amit tudok adni, hogy fejezd be ezt az önvizsgálgatást, mert ebbe be lehet kattani. A psziché olyan, hogy ha ennyire ráfókuszálsz, akkor egy idő után már testileg is mindenfélét érzékel a test. Ennek tudatosan határt kell szabni.

És nem azért beszélek, mert nekem könnyű, ha rám néznek, már terhes leszek. 7 évet vártunk a kislányunkra, így van tapasztalatom ebben.

2019. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan igy jartam en is, de nekem mar hetek ota pms tuneteim vannak. Nekem negativ lett a ciklus 39. napjan is, mensi meg mindig sehol. En mar feladtam, arom, hogy megjojjon
2019. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Az igazság az,h a rosszul létet nem képzeltem be magamnak, mert tegnap még azt hittem az ovulációm még nem következett be. De ahogy rosszul lettem hajnalban elkezdtem gondolkodni azon, hogy amikor az ovulációs teszteket csináltam, hülye hibát követtem el. Mert nem teszteltem minden nap ahogy kellett volna (figyelmetlenül olvastam a használati utasítást). Úgy lesz a legjobb ha várok még egy hetet és csinálok még egy terhességi tesztet, aztán látom. Köszök minden választ :)
2019. márc. 6. 08:24
 10/48 anonim ***** válasza:
36%
Köszi a lepontozást ismét :) Nem értem, miért csak az a jó válasz szerintetek, aki földbe döngöli a kérdezőt hogy miért mer reménykedni stb (nem az elsőilyen kérdés ez itt ahol ez történik)
2019. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!