Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kép! Sasszemüek. Láttok...

Teszt kép! Sasszemüek. Láttok valamit? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. márc. 7. 15:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%

AZ összes teszt negatív

Nem értem hogy a többi mit látott

2019. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A szetszedet tesztnel lattom hogy mire gondoltok, hogy hol lattjatok a masodik csikot, de akkor is negativ a teszt. Csinalj 2 nap mulva uj tesztet reggeli elso vizeletbol
2019. márc. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon halványan látok,de úgy tudom, nem szabad szétszedni a kazettás tesztet, mert ahogy levegő éri, megjelenik a helye a teszt csíknak.

Nekem az early predictorral volt így hogy az addig tök negatív tesztet szétszedve szemem előtt jelent meg a halvány második.

Sajnos nem voltam várandós.

De ha ez reálisan mutat vmit neked, akkor az early predictor holnap reggel már jobban kell mutassa.

Drukkolok!!

2019. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Negatív lett a reggeli predictor
2019. márc. 8. 08:43
 25/28 anonim ***** válasza:
Semmit, bocsi
2019. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

nem válasz a kérdésedre, de angedd meg, hogy tanácsoljak valamit. Nekem is kellett progeszteronpótlás mindhárom terhességemnél, és kellett volna a legelsőnél is, akkor még sajnos nem tudtuk és elment a baba 10 hetesen.


Amit én tettem, hogy rögtön az elejétől biztosítva legyen a progeszteron: progeszteron krémet kentem napi két adagot a ciklusok második felében. Amikor nem estem teherbe, ez nem akadályozta azt, hogy megjöjjön a vérzésem, sőt, segített rendezni a ciklust is. Amint megjött, azonnal abbahagytam, és csak az új ciklus második felétől kezdtem újra.


Abban a hónapban, amikor teherbe estem, nyugodtan megvárhattam, hogy késsen a vérzésem, mert tudtam, hogy már pótolva van a progeszteron. Egy nap késésnél teszteltem, erős pozitív volt mindig, megemeltem a progeszteronkrém adagját, és természetesen elmentem orvoshoz is, és hazsnáltam az Utrogestant is, amit felírt, de megvolt bennem az a nyugalom, hogy az első egy-két hétben, amikor a beágyazódásnak meg kell történnie, de még én sem tudom, hogy terhes vagyok és a doki sem látna semmit, márvan annyi progeszteronom, ami a beágyazódáshoz és megtapadáshoz elég. Nekem háromszor bevált ez. Többféle márka van, én nem vagyok forgalmazója egyiknek sem, nem ezért írtam.

2019. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó
2019. márc. 8. 11:19
 28/28 anonim ***** válasza:
#23 vàlaszoló! Én is igy jàrtam tegnap! Lefotoztam halàl negativ volt a predictor early. Amint szetszedtem és levegő érte kijött a 2 csík! Szerintem én sem vagyok varandos!😧 új hónap új remeny!😊
2019. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!