Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok 2. nagyon halvány...

Ti láttok 2. nagyon halvány vonalat?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 12. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom, de sztem csak száradási csík. Eredeti kép van?
2019. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál szegény teszttel? :) Rakj fel légyszi egy sima képet, mikor még egybe van. :)
2019. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az eredeti kép. Nem szétszedett állapotáról nincs kép. Vasárnapra nem várom csak szóval elég korai

2019. febr. 12. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért van széttépve? Így nem látni jó helyen van-e. Mikorra nem várod? Milyen színű eredetileg a csík?
2019. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyből láttam rajta nem időntúli.
2019. febr. 12. 12:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi meglett a válaszod közben...hát nem tudom elég vékony az a csík de még rengeteg időd van. Igazából bármi lehet . Maga a tesztre egyenlőre negatívat mondanék...
2019. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, valamit látok, ha forgatom a monitort. Ne haragudj meg, de sok értelme nincs az ilyen korai teszteknek.
2019. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme annak, hogy szétszeded a tesztet, aztán szétszerkeszted a képet. Ezt egyelőre még negatívnak venném a helyedben, de mivel vasárnapra nem várod, még lehet belőle pozitív nyilván. Ha meg szeretnéd őrizni a józan eszed, akkor eskü, a legnagyobb jóindulattal és kioktatás nélkül írom, hagyjál fel evvel a korai csík-keresgetéssel, biztosan rengeteg negatív tesztből lehetne pozitívat, vagy ahhoz közelítőt csinálni negatívba áttétellel, meg szerkesztéssel, de mégis, annak mi értelme? Elhiszem, hogy várod, reménykedsz, nem tudhatjuk, lehet régóta próbálkoztok, vagy csak most kezdtétek, de ez mindegy is, nem szabad ilyen korán tesztelni, mert aztán könnyen lehet csalódás a vége.
2019. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Hidd el kérlek, ha pozitív lesz a teszted az egyertelmű lesz és azonnal ki jön rajta a második csík. Kívánom a legjobbakat és mielőbbi pozitív tesztet.
2019. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez pozi lesz! Rózsaszínek latom😊( szinten egy szetszedo, azóta 8hetes kismama)
2019. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!