Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha doki nem látott semmit...

Ha doki nem látott semmit akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Február 21 27 voltunk együtt parommal. Március 3an barnaztam s kevés ver is volt mikor elmentem mosdóba. Van egy ciszta a petefészkemben ami február 20a óta 23 mm 35 mm nőtt. Mehszajam azt mondta nagyon szép. A mehem az átlagnál nagyobb de azt mondta ez nem baj. Menstruáció nem jött meg s kaptam rá duphaston gyógyszert ha hétfőig nem jönne meg. S utana 2 hétre rá vissza kell mennem kontrollra. Az endometrium vastagság 5 mm.
2019. márc. 8. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon korai lenne, nyilván teszt sem mutatná ki, ha terhes lennél. Cisztám nekem is volt, szülés után felszívódott.
2019. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az nem baj h ennyi idő alatt kétszerese lett. Így hogy szedjem be a gyógyszert ha lehet terhes vagyok?
2019. márc. 8. 07:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyanuja is felmerulne, hogy terhes vagy, szerintem nem adott volna Duphastont, hogy meginditsa
2019. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem. Mikor múlt el a legutóbbi menzeszed? Egyáltalán szokott lenne szabályosan jelentkező vérzés?

A gyógyszert mielőtt beszeded csinálj egy tesztet. Nekem is így kellett, igaz Norcolutot szedtem.

Amúgy azt a kevés vérzést általában hormongond okozza, nálam is volt olyan.

2019. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dokinak mondtad, hogy terhességre gyanakszol? Ultrahangon legkorábban 5 hetes terhességet látnak, az kb. a sikeres együttléttől 3 hét... de ez a számolgatás mindig kétesélyes. Okozhatja hormonprobléma a cisztát is, a közti vérzést is, azt is, ha nem jön meg (nem tud leválni). Utóbbira szokták adni, amit kaptál, hogy meghozza és akkor hátha a következő hónap normális lesz, de ez sokszor csak tüneti kezelés, így aztán megismétlik... Teszt hamarabb "látja" a terhességet, mint az ultrahang, vérvétel meg még hamarabb. Bár a nyálkahártyád elég vékony tankönyvileg egy babához, de nem teljesen kizárt. Ha nagyon biztosra akarsz menni, az utolsó nem védekezős együttlét után tudsz mondjuk 16 nappal elmenni egy laborba, és ha negatív, beszedheted a gyógyszert. És azért érdemes lenne elmenned szerintem egy endokrinológushoz.
2019. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó menstruációm február 8am kezdődőtt s február 12ig tartott. Ez a kis ver pedig amit március 3ra mondtam az egy kis véres nyak szerű vmi volt. Azóta ilyen fehéres folyasom van.
2019. márc. 8. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:

A február 8 után a kövi menzesz lehetett volna a március eleji kis vérzésed. Szerintem menzeszed lett volna, csak nem jött meg teljesen a felborult hormonok miatt.

Ha a doki semmi nem lát, a teszt negatív, akkor ez a variáció marad.

2019. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ép külső genit. Kp tág vag. Sima portio hátul. KK:K1. Ép hám. Kp nagy út afvben. Körny szabad.

Uh: Kp nagy út afvben(74*43*45 mm) EM:5 mm. Ovariumok vetületeben kóros nem ábrázolódik. Douglas norm.

2019. márc. 8. 13:07
 9/9 A kérdező kommentje:

A jobb ovariumban 34*30 mmes egy rekeszu foly tart cysta látható..

Diagnózis cysta ov.i.d. (LUFT)

2019. márc. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!