Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Doki szerint valoszinu hogy...

Doki szerint valoszinu hogy terhes vagyok, a teszt negativ, viszont ket napja kesik a mensim. Most akkor terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Aprilis 13-an es 22-en is kiszakadt az ovszer(de nem ment el bennem, idoben eszrevettuk).

Ma elmentem nogyogyaszhoz fogamzasgatlot iratni(eddig nem szedtem), de nem irta fel mert szerinte valoszinu hogy terhes vagyok es amiatt nem jott meg a mensim(ami amugy tenyleg napra pontosan szokott jonni, sot mindig inkabb elobb egy-ket nappal). Azt mondta hogy penteken es hetfon teszteljek, azelott ne, mert ugyse mutat semmit. Nem birtam mar kivarni, muszaj volt ma tesztelnem, negativ lett.

Megnyugodhatok vagy ez meg tenyleg nem a valos eredmeny, es lehet hogy pozitiv lesz?

Lehetseges amugy hogy azert nemjon meg mert stresszelek hogy terhes vagyok?!



2017. máj. 3. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A Teged vizsgalo orvosnal itt neten keresztul senki nem tud pontosabbat mondani, hidd el!

Tippelgetni meg nincs ertelme.

2017. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jo, en ertem de hatha volt valaki hasonlo helyzetben..

Pont az a baj hogy az orvos se mondott pontosat es en ebbe a "valoszinu"-be beleorulok😩

2017. máj. 3. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Mostanában egyre vacakabbak az óvszerek. :)

Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy előbb látja a doki terhességet, mint a teszt kimutatná. Pont volt itt kérdés ma vagy tegnap, hogy valakinek 1 hete késik, a teszt pozitív, a doki meg nem lát semmit.

2017. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat masok tapasztalata itt nullat er szamodra ezt tudd, mert minden szervezet es eset mas....ha 5 terhes lett, 4 nem, az segit neked barmiben?
2017. máj. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Haat, az orvos csak annyit latott hogy egy kicsit nagyobb a mehem a normalisnal. Remelem ez nem csak terhessegre utalhat.

Szoval o se latta, csak sejti.

Es igen amugy, tenyleg eleg rosszak, mindent jol csinaltunk, helyesen rakta fel a parom es megis kiszakadt..

2017. máj. 4. 08:32
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
elméletileg már eltelt 2 hét a legutolsó kiszakadt óvszeres együttléttől. ha most is negatívat tesztelsz, akkor szerintem nem vagy terhes
2017. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom:)
2017. máj. 4. 09:52
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
majd írd meg az eredményt :)
2017. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jojo, holnap reggel tesztelek :)

Meg mindig nem jott meg:(

2017. máj. 4. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Én tényleg nem tudom elképzelni, hogy szakadhat ki egy óvszer úgy, hogy ha normálisan van felhúzva. 15 éve soha nem szakadt ki nekünk!!!
2017. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!