Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vizes folyás mindig mensit...

A vizes folyás mindig mensit jelez?

Figyelt kérdés
Van még egy kicsit hülyén hangzó kérdésem. A folyásom azon kívül, hogy vizes néha komolyan olyan, mintha ilyen nagyobb fehér trutyis darabok is távoznának. (nem sok, de volt és most ma már az sem volt)Ez normális? Jah és már pár napja késik is!!!
2010. júl. 2. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

sajnos nekem eddig a vizes,krémes folyás mensit jeleztett! Általában szárazságnak kell lennie ha teherbe estél! De remélem,hogy te leszel a kivétel :)

Mondjuk a szárazsághoz is tudok hozzáfűzni:hónap elején teljesen száraz voltam a mensi előtt.Hu,megörültem,mensi jel nem volt,semmi.Aztán egyik reggel csak arra keltem,h megjött,ráadásul előbb is,és két napig tartott.Rá egy hétre csináltam tesztet,mert kíváncsi voltam... hát nega! :(

Úgyhogy nálam előfordult a szárazság közepette a mensi is!De csak egyszer...

2010. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindkettő. A darabok fertőzésre utalhatnak.
2010. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy minimális mennyiségű darabos folyás még egészséges, ha nem büdös, nincs szokatlan színe és nem jár hozzá kellemetlen tünet, pl. vizsketés.
2010. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
semmi más de ez a fehér darabos akármi egy napig volt. MA egy kicsit szurkált a petefészkem, de semmi. Már 26-án meg kellett volna jönnie, de legkésőbb 30. És semmi előjele. Ha esetleg mégis lenne valami, akkor azt du-i vizeletből is mutatná már? Mert akkor semmi, ma csináltam egyet...
2010. júl. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!