Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Több napja meg kellett volna már jönnie, de nem jön! Nagyon félek mert kb. 3 hete érintkeztem szexuálisan a barátommal, de igazábol nem történt semmi... Attól tartok, hogy az előváladék miatt terhes lehetek.

Hasmenésem van a napokban,ég a gyomrom, gyakran járok pisilni, ráz a hideg. Azért nem vagyok biztos benne mert az elmúlt időszakban elég sok vizsgám volt és sokat stresszeltem, lehet amiatt nem akar jönni?

Novemberben volt már egyszer hogy nagyon sokat késett de akkor biztosan tudtam hogy nem vagyok terhes. Nőgyógyászhoz nem akarok menni, félek hogy anyum kinyírna! Fontos lenne!!



2019. márc. 10. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

igazábol nem történt semmi... Attól tartok, hogy az előváladék miatt terhes lehetek.


Aha. Szóval igazából nem történt semmi, csak gumi nélkül dugtatok.

2019. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%
Nyugodj meg, és vegyél egy terhességi tesztet. Lehet csak késik, bármi oka lehet, főleg ha beteg és ideges voltál mostanában.
2019. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Néhány száz forint egy terhességi teszt. Reggel elballagsz egy drogériába, veszel egyet és megcsinálod. Egy perc alatt kiderül, hogy mi a helyzet. Remélhetőleg csak a stressz miatt késik.
2019. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi a teszt már kimutatná, de a tünetek alapján nem hiszem, hogy az lennél. Hasmenés, hidegrázás inkább vírus. Gyakori pisilés, gyomorégés szintén később jelentekezik. Biztos a stressz. (Nőgyógyászhoz meg nem kell anyud)
2019. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megnyugodtam egy kicsit!
2019. márc. 10. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nincs is miért aggódnod, senki sem lesz egyből tökéletes anyuka, hanem beletanul; és van ideje felkészülni 9 hónap alatt.

Mindaddig amíg védekezés nélkül szexelsz, benne van a pakliban hogy gyerek lesz belőle. Nyilván te is azért így csinálod, mert ez a terv, máskülönben ostobaság lenne orosz rulettezni ezzel.

2019. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nőgyógyászhoz nem akarok menni, félek hogy anyum kinyírna!"


Ezt nem értem. Ha már elmúltál 18, évente ajánlatos nőgyógyászhoz menni, a saját érdekedben. Ha valami problémád van, akkor főleg fel kell keresni egy orvost.

2019. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ! A teszt negatív lett! :)
2019. márc. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!