Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány éve foglalkoztok informat...

Hány éve foglalkoztok informatikával\számtech-el? Hány hibás processzort láttatok azóta? (amit nem user error okozott pl elejtés vagy túlfesz)

Figyelt kérdés

#CPU #Id10T
2015. dec. 12. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
15 éve és egyet sem. Nyilván nem sok hardverrel foglalkozom, egy szervizes többet mesélhetne, de átlagos felhasználás mellett azért elég ritka, hogy megdöglik a proci.
2015. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3-4 éve.Én eddig egyet se láttam ami hibás lett volna.
2015. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:
10-12 éve egyet sem.
2015. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt egy CPU-t piacra dobják, ne hidd, hogy futószalagról azonnal dobodba rakják. Előtte, egy rakat tesztet végeznek el rajta minden egyes darabon. Majd a fele megy a kukába majd a másik fele a polcokra.


10éve egyel se. :)

2015. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:

3 éve kb.

Eddig egyetlen hibás processzorral találkoztam, de annak az előéletéről nem tudok semmit, simán lehet, hogy user error okozta. Egy 1,7ghz-es Socket 478-as Intel Celeron volt.

2016. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!