Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelnétek legkorábban...

Mikor tesztelnétek legkorábban a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vasárnapra vagy hétfőre nem várom, viszont hétfőn el kell utaznunk. Az utazáson olyan program van, amit nem vállalnék, ha terhes vagyok, viszont erre mihamarabb választ kéne adni.


Van itthon predictor early tesztem.


Naptár szerint a peteérés 4-én volt. Szerintem inkább harmadikán. Így ez a 9 vagy 10. Dpo


2019. márc. 13. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeribtem akkor vasárnapig nem tesztelnék. Szerintem várd ki addig 😊

Drukkolok!

2019. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pentek vagy szombaton tesztelj egy 10es erzekenyseguvel, ha tenyleg akkor volt az ovud ahogy irod akkor mar halvanyan ki kene mutasa.

En 9dpon teszteltem egy 5os erzekenyseguvel es egyertelmuen pozitiv volt

2019. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezt a predictor earlyt jónak mondják :)


Köszönöm a drukkot, nagyon reménykedem ebben a ciklusban :) már fél éve várjuk és most végre sikerült elkapni a középidőt :)

2019. márc. 13. 15:30
 4/14 A kérdező kommentje:
Ötös érzékenységű tesztet hol lehet kapni?
2019. márc. 13. 15:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia izgulok érted, milyen program lenne amúgy?

Én ma vagyok a 9 dpo-n és szombaton vagy vasárnap fogok tesztelni predictorral. Majd írj mi lett az eredmény!

2019. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nehéz túra és elég ingoványos a terep, nehogy hasra essek :(


Hú akkor érted is nagyon szurkolok, majd mesélj :)

2019. márc. 13. 16:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy teljesüljön a vágyad és sikeres legyen ez a hónap, de se a nehéz túra, se az ingoványos talaj, se az esetleges hasra esés (a hasadhoz nem igen van köze még egy ekkora terhességnek, a medencéd alatt bőven védett) nem befolyásolja a terhességedet. Egyik sem jelent semmiféle kockázatot még ebben a korai stádiumban, ergo e miatt felesleges tesztelni, no persze kíváncsiságból lehet. Maratont is futhatnál nyugodtan, ha nincsen egyéb kontraindikáció, akkor az ennyire koraterhes időszakban az említett terhelések semmiféle kockázatot nem jelentenek, így bármi is lesz avagy nem lesz a teszteden, menj nyugodtan. Otthon ülni és stresszelni hogy minden rendben legyen sokkalta kártékonyabb, mint túrázni és kikapcsolódni, pláne ennyire korán, ha fesztiválozni mennél sem lenne semmi baja.
2019. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is kívánok neked pozitív tesztet , és az előttem szolohoz csatlakoznék, amikor pozi lett a tesztem rákövetkező héten akkorát, de akkorát estem jegén a hatamra , derekamra hogy az nem mindennapi , szoszerint repültem! Lábam égnek állt! A világon semmi bajunk nem lett ! (Bár megjegyzem én nem vagyok Paramami, elestem , felálltam , jót röhögtunk, kicsit fajt persze , de nek volt veszes) eszembe nem jutott hogy ebből baj lehet ilyen korai szakaszban!


Anyukám annak idején 8 honaposan esett el velem jegén, és abból sem lett baj bár az azért már kicsit necces persze !


Szóval ennyire ne parazz rá !

2019. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A törésektől félek leginkább. :(


Tudok vigyázni magamra, de ha végre sikerülne és egy ilyen banális ok miatt elveszíteném. :(


Ha terhes vagyok, akkor sem itthon ülős lesz a program, csak akkor nem a legkemenyebb verziót választom :D


Nagyon aranyosak vagytok egyébként, minden válasz nagyon hasznos, köszönöm :)

2019. márc. 13. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek es egy par honapja lattam meg eloszor a patikaban. Lehet hogy online is lehet rendelni, nem tudom. Viola a teszt neve es ebol a sargadobozos az 5os(3tipusu van) irja is rajta hogy 8-7 napal menstruacio elott mar kimutatja.
2019. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!