Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Téved az első pozitív terhessé...

Téved az első pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menstruációm, fáj a mellem, úgy érzem mintha megakarna jönni, de mégsem, máskor ha éreztem enyhe görcsöt, másnapra megis jött, de most semmi.

Fájdogál a hasam,néha előjönnek rosszullétek pl.hányinger, szédülés, hasam is feszül...

Terhes lehetek?

Hozzáteszem X epil terhességi tesztcsíkot vettem,a második csík, nem sokkal, picivel halványabb lett, most vettem Corax tesztet, hamarosan azt is megcsinálom..



#terhességi teszt #rosszullét #pozitív teszt #masodikcsikpicivelhalvanyabb
2019. márc. 13. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rossz a link
2019. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ez már biztosan jó lesz, rájöttem az előzőnél azt állítottam be, hogy 5 perc után automatikusan törölje a képet..Elnézést mindenkitől..😊

2019. márc. 14. 01:27
 13/16 A kérdező kommentje:
Ma egy kicsit jobban begörcsöltem néha, felkeltem hajnali fél 1 fele, mert akkor meg fájt és így váltakozik, hogy görcsöl vagy fáj, és félek nagyon..😊😢
2019. márc. 14. 12:32
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs vérzésed,és nem elviselhetetlen a görcs, meg nincs lázad stb., akkor ne aggódj, enyhe görcsök normálisak nekem is voltak,de nem volt semmi probléma

egészséges kislányom született:-)

2019. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én is görcsöltem nagyon 12.hétig szedtem progeszteront doki irta fel ettol egybol elmulik, méhlazito és segiti a beágyazodást. Igaz nekem nem természetesen uton sikerult teherbe esni.
2019. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszonöm, megnyugtattatok..😊

Gratulálok én is nektek!😊

2019. márc. 14. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!