Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon érdekelne engem a...

Nagyon érdekelne engem a vàlaszotok! Ha volt spontan vetélésetek menyi ideig volt pozitiv a teszt? És menyi ido alatt àlt be a menszeszetek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tesztet utána nem csináltam. De a kövi ciklusom 32 nap volt. Aztán vissza is ált 26 napra
2019. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem utána 7-8 héttel jött meg.
2019. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

4 napig volt pozitiv a teszt (utána egyre halványabb), rá egy hétre jött meg


Következő hónaptól 32 naposak voltak a ciklusaim, azóta is így van, pedig már egy éve volt ez.

2019. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És,hogy viseltétek?nagyon sajnálom fel a fejjel! Uj hónap új remény!😊 esetleg gyermeke van e azóta vagy àldott àllapot?☺
2019. márc. 9. 20:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyermeketek**
2019. márc. 9. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedden leszek 9 hetes kismama, minden pillanatom aggódás, de reménykedek :)
2019. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok, én vagy két hétig bőgtem, mert előtte 8 hónapig próbálkoztunk, beleéltem magam, eszméletlen boldog voltam abba a pár napban, de igazából a kórházban átélt megaláztatás miatt is, kb mint a kutyával, úgy bántak velünk, csak azért mert nagyon begörcsöltem, hánytam és úgy vittek be éjszaka.. :)


Rá három hónapra teherbe estem, nekem azóta született egy kisfiam

2019. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 vetélésem volt.Én kíváncsiságbol csináltam tesztet a vérzés után,már full negatív volt.(egy hétig véreztem).A menstruációm 4 hétre jott meg és eddig mindig beállt a szokásos 28-29 napra.Az elején nehezen viselem a vetélést,de megyünk tovább.Most 19.re nem várom.
2019. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 missed ab-om volt es 2 kemiai, csak a utolso missed ab-ot kellett muvileg befejezni. Akkor a mutet utan 32 napra megjott az elso verzesem. Az elso ket missed ab-nal ami spontan kiurult, gyogyszerel kellett elallitani a verzest mert 5illetve 6 hetig vereztem ami miatt komoly vas hianyom lett es verszegeny lettem.

Most ujbol terhes vagyok 5+4hetes, egyenlore minden rendben van.

A vetelesek utan nem tudom meddig volt pozitiv tesztem de a terhes tunetek kb egy het korul vagy utan elmultak.

2019. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel!😊 nagyon gratulàlok mindenkinek!😊☺☺😀 és nagyon köszönöm a válaszokat!☺
2019. márc. 10. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!