Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű terhes a barátnőm?

Valószínű terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 2-3 hete lefeküdt a barátjával védekezés nélkül. Mondja hogy néha hányingere van és fáj a feje , szerinte ma lázas is volt. Kérdésem az lenne hogy valószínűleg terhesség lehet?

Normális válaszokat kérek , Köszönöm ;)



2019. márc. 13. 20:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy beleélvezett a lányba.
2019. márc. 13. 20:06
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
A terhesség nem jár fejfájással és lázzal. Ettől függetlenül akár még terhes is lehet.
2019. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Bőven van rá esély. Ha volt esze a védekezés nélküli szexhez, legyen ahoz is, hogy vesz egy tesztet.
2019. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

10%, szerintem inkább csak megfázott.

De szerintem csináljon tesztet az a biztos.

2019. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Csináljon tesztet. Amúgy a fent említett tünetek inkább valamilyen vírusos fertőzésre utalnak.

Amúgy ha már nem védekeztek, mi a fenéért nem vett be egy esemény utáni tablettát?

2019. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Jó nagyot élvezhetett a barátja. Nálam is ugyan ezek vannak mostanába, kb 1 hete tart. De én mondjuk fiú vagyok, szóval remélem nem vagyok terhes.

Én ezt a szeles, változó időt nem bírom. A családi és ismerősi körbe is sokaknál van most ez a fejfájás, szédülés, hányinger, meg emelkedett testhőm is van, bár az nálam nem feltünő.


Ezektől függetlenül van esély a terhességre is, bár nem értem, hogy mit kell ezen kérdezgetni. Bemegy patikába, vesz tesztet, megcsinálja és kész. Könnyebb ez mint a matek doga. Én se egyszer vettem már, bár én nem voltam ilyen hülye, hogy védekezés nélkül... De haverok is megkértek, hogy vegyek már nekik, meg ha izgult az asszony, mert késett akkor vettem. De ha elég nagy a szexhez, akkor az ilyen dolgokhoz is nagynak kellene lenni, hogy ha gáz van veszek tesztet, vagy megyek nőgyógyászhoz esemény utániért.

2019. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a láz, az biztos nem a terhesség tünete. De csináljon egy tesztet. Ha 2-3hete volt, akkor már ki mutata ha az.
2019. márc. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

A "legjobb barátnőm".. Ja persze,még véletlenül se rólad van szó.

Csinálj egy terhességi tesztet,te agyhalott.Reméljük,hogy nem vagy terhes..

2019. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, LEHET, hogy terhes vagy. De remêljük, hogy csak vaklàrma.
2019. márc. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!