Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még lehet várandósság?

Ettől még lehet várandósság?

Figyelt kérdés

A párommal nem tudtunk a “naptári ovu” időpontjára időzíteni semmit, ezért erre a hónapra el is engedtük a dolgot. Viszont az előző mensimnél és nyilván ebben a hónapban is együtt voltunk, de jóval a kiírt ovu után. A ciklusaim 4 hónapja pontosan 28 naposak, pénteken kellett volna megjönnie, de semmi mensire utaló tünet nincs, pedig mindenki azt írja, hogy hasonlót kéne éreznem, mint mensi előtt. Lehet, hogy baba van a dologban vagy valami hormonális probléma?

Köszönöm a válaszokat!!



2019. márc. 18. 15:08
 1/8 meliciii válasza:
Tesztet csináltál már?
2019. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az előző hónapok mind sikertelenek voltak, holnap reggel szeretnék egyet csinálni, három tesztet vettem a biztonság kedvéért: facelle, predictor early és clearblue. Az utóbbit még nem használtam soha...
2019. márc. 18. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem amikor terhes lettem egyedül az volt ami feltünő volt, és ezért teszteltem nem várt utáni napon, mert egyáltalán nem volt megjön érzésem,.... sőt, pedig nekem kirügyezett az arcom már a mensi előtt 4-5 nappal, mensi előtti nap már görcsölgettem, illetve azon a héten amikor megjött mindig idegbeteg voltam .... Na ezeket egyáltalán nem éreztem amikor terhes lettem.

teszteltem és pozitiv lett, halvány, de határozott pozitiv. Nem kellett ide jönnöm kérdezgetni hogy pozi e... abszolút jól kivehető színes második csík volt.

2019. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap én is mindenképp teszteltek, köszönöm a megerősítést 😍
2019. márc. 18. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem inkabb az volt a furcsa hogy mensi szeru gorcsok voltak picit tartottak csak, aztan semmi. 1-2 napig aztan megint. De amikor semmi akkor ugy semmi mintha nem is a mensit varnek.
2019. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se görcs, se tünetek, se semmi nem volt, még a mellemim se fájtak, pedig 12évig mindíg fájtak menzi elött. Csak anni volt, hogy nem jött meg, teszteltem, a csikok majd leugrottak a tesztröl. Ennyi
2019. márc. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam reggeli első pisiből tesztelni, de szerintem így is ki kellett volna mutatnia, ha van baba 😞 majd következő hónapban 😇
2019. márc. 19. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna mutassa.
2019. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!