Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szoptatás alatt lettek...

Akik szoptatás alatt lettek állapotosak a nagy tényleg elutasitja a tejet, hogy megváltozik az ize? Tapasztalatokat szivesen olvasnék.

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem tunt neki, 2 ,5 evesen magatol szokott le, olyan 6 honapos voltam.
2019. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyik ismerősöm babája abbahagyta a szopit, furcsa volt a szülőknek hogy miért , mert eddig mindig szopott, imádta stb.. Aztán csináltak egy tesztet és kiderült hogy újra terhes ismerősöm.
2019. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem hagyta el, de sokaknak igen. A menstruációra is sok baba reagl, szóvl biztos hogy a hormonok változása befolyásolhatja az ízt.
2019. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyat is hallottam többektől, hogy teherbeesés után állandóan cicin lógna a "nagy". Mi esetünkben nem volt változás, a lányom ugyanúgy ragaszkodott a szopihoz mint előtte, szülés után tandemezett a két gyerek egy ideig :)
2019. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

6,5 hónapos terhes voltam, amikor abba hagyta egyik napról a másikra. Dd hogy emiatt-e azt nem tudom.

Sose felejtem. Egyik este közölte, hogy "szia sziszi", lehúzts a pólómat, és soha többet nem fogadta el. (Pár napig kínáltam)

Tandemre készültem, de nem lett. (Végül a 3-4. gyerekemmel az is megadatott. Pedig akkor nem készültem rá. :))

2019. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi változás nem volt. 😊
2019. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem az is fura ugy néz ki jön a kistesó egyre többet mondja, hogy baba lehet megérzik ilyenkor. Nem tudom hogy szoktatom le mert emlékszem első terhességnél még a törölköző is zavarta az érzékeny cicit :).
2019. márc. 20. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetes voltam, akkor már nem kellett neki.
2019. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!