Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható terhességi teszt?

Megbízható terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Ma szeretnék csinálni tesztet, 4 napja késik a mensim, tudtok ajánlani olyat ami nektek bevált?

2019. márc. 21. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már mindegyik az.
2019. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
4 nap után bármilyen teszt kimutatja a terhességet.
2019. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Clearblue digitális teszt. Borsos ára van (kb 2500 ft), de azon nem kell csíkokat keresni, kiírja, hogy + vagy - és ha terhes vagy, még azt is kb hány hetes.


Egyébként nem tudom miért nem képes mindenki ilyen tesztet venni, ahelyett, hogy megvesz 4-5 sima tesztet, és aztán a gyakorisokkal kerestetik a csíkokat.

2019. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Kedves utolsó, minek vegyen MINDENKI ilyen tesztet, ha a legtöbb ember képes időben tesztelni amikor már egy teszt is bőven biztonságban kimutatja az eredményt?
2019. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk az én esetemből okulva. Nem várt után 1 héttel teszteltem, ami határozottan negatív volt. Majd vettem egy digitális tesztet ami pozitívat mutatott, azóta másfél éves a lányom.


A hülye csíkos teszt akkor is mutathat fals eredményt, ha bőven időben csinálja az ember. Arról nem is beszélve naponta hány olyan kérdés van, hogy ez pozitív? Meg sem születnének ezek a kérdések, ha képesek lennének a nők egyszer kiadni rá azt a 2500 ftot.

2019. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"A hülye csíkos teszt akkor is mutathat fals eredményt, ha bőven időben csinálja az ember."


Jaaa, kb ezerből egyszer. És azért mert te nem tudod használni és értelmezni a sima tesztet még ne ítélj el másokat is. Az én sima 200 Ft-os tesztem pl simán megmondta, hogy terhes vagyok, keresgélés nélkül.

2019. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a clearblue volt hibás, nem mutatott semmit, azóta igen hülyének nézem aki 2500-ért vesz tesztet 300 ft helyett.
2019. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Mit nem tudok értelmezni és használni egy terhességi teszten? Lepisiltem, vártam 5 percet és 1 csík volt. Ez nem olyan amit lehet jól vagy rosszul csinálni. Nem ittam elég alkoholt és 2 csík volt csak egynek láttam vagy mi?


Szart volt a teszt és ennyi.


Ha annyira jók lennének ezek a csíkos tesztek nem lenne minden nap legalább 5 kérdés arról, hogy látja-e valaki a második csíkot...


És ha írnék ki erről egy kérdést szerintem nem én lennék az egyetlen ember akinek 1 csík lett terhesen nemvárt után is.

2019. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannos teszt nekem mindig megbízható volt. Nagyjából 400-500 Ft, nem kell érte kidobni 2-3ezer forintot... Csak normálisan kell megcsinálni, és nem 1 héttel a mensi előtt.
2019. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, veszek ilyet is, olyat is 😄
2019. márc. 21. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!