Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS betegséggel mennyi idő...

PCOS betegséggel mennyi idő alatt sikerült teherbe esnetek és milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
2 éve októberben tudtam meg, hogy tele van mindkét petefészkem policisztával. A nőgyógyász fogamzásgatlót írt fel, amit tavaly decemberig szedtem. Abbahagyás utáni megjött dec. 25én, aztán február 7.én. Ma vagyok már a 45. napon, csináltam reggel x-epil tesztet, de negatív lett. Már kezdtem beleélni magam, mert majdnem 1 hétig mensi szerű görcseim voltak, aztan izomláz szerű érzés volt az alhasamban, és nőtt a mellem is. Csak akkor tudok menni cukorterhelésre ha megjön. Addig is kiváncsi lennék, kinek mennyi idő alatt sikerült teherbe esni, és milyen tünetei voltak.

2019. márc. 24. 16:47
 1/5 Derwer ***** válasza:

Ez rengeteg mindentől függ.


Nálunk több minden volt : PCOS, pajzsmirigy alul működés és inzulin rezisztencia. (Nem kirívó eset, össze is függnek egymással )


A fogamzásgátló elhagyása után 6-9 hónap alatt lett minden diagnosztizálva. (ez sokkal hamarabb lezajlódhat)

Decemberben kapott a feleségem pajzsmirigy gyógyszert és gyakorlatilag most februárban már sikerült is a célba lövés.

2019. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azta! Gratulálok!!
2019. márc. 25. 00:13
 3/5 Derwer ***** válasza:

Bár sokak büszkeségét esetleg sérti , de nem árt tudatosítani, hogy ez két szereplős játék.

Én örülök, hogy viszonylag az elején meg lettem mérettetve és tudhattam, hogy az én térfelemen nem kell extra lépéseket tenni.


/Igen, nekem is szarul esett volna , hogy ha gond van nálam és "nem is vagyok elég férfi", de attól még én is, és mások is képesek ráfeküdni a problémára, ha tudunk róla /

2019. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekunk 6 evunkbe a kislanyom telt Pcos +ir


Nőgyógyászok hada látott ide oda küldözgettek ilxen tbl olxan tbl .....

Amit tudok tanácsolni egy nagyon jo endokrinologust keress. Nekem is onnantól oldódott meg a probléma. Kitartast

2019. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, azon leszek. Most van a 47.ciklusnap és még mindig nem jött meg :(
2019. márc. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!