Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózis tünetei mik?...

Endometriózis tünetei mik? Van valaki, akinek sikerült endometriózis betegséggel teherbeesnie? Hogy lehet kideríteni azt a betegséget?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
erős görcsök,vérzészavar
2013. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem szóló írta, plusz még annyi hogy a fájdalmas együttlét tipikus tünet.. Google-zd meg, ott kiad mindent..Egy elég komoly beavatkozással tudják amúgy megállapítani.Mik a tüneteid?
2013. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 6hete volt laparoszkópiás műtétem emiatt, uh-on nem látták. Nem sokat véreztem, iszonyat görcsök közepette, illetve nem jött a baba. Én bármikor újra vállalnám, azóta semmi bajom:)
2013. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tüneteket már megírták. Általában szövettan után derül csak ki a betegség.
2013. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és ha ez a betegség fenn áll, és nem kezelik akkor mi van??(orvos látta a szövettan papirt is és azon leirták hogy van ez a betegség!és még egy egy UH sem csináltak.)nem is kezelik semmilyen formában.
2013. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem estem teherbe több, mint 2évig, mivel ezek összenövések különböző helyeken.
2013. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vérvétellel is jó eséllyel kimutatható. (nem 100%ra) De ezt az orvos jobban tudja.
2013. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A CA125 volt nekem mindig nagyon magas, eleinte mindig azt mondták, nem baj, ne foglalkozzunk vele, aztán mikor megműtöttek persze már mindenki mondta, hogy ez is jele volt.
2013. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!