Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy teltek az első napok a...

Hogy teltek az első napok a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés
Nekem azóta is szurkál a hasam, a tesztet tegnap végeztem, mikor meg kellett volna jönnie, tehát nem idő előtt. Ez a szurkálás normális? Menstruációs görcsök hasonlít de nem olyan erős
2019. márc. 29. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Akkor csináltad a teszted,mikor még csak nem is késett a menstruációd,szóval azt nem gondolnám,hogy nem volt idő előtti.

Ilyenkor még simán lehet kémiai terhesség belőle,ezért nem szabad korán tesztelni.

Persze,ez nem törvényszerű,biztos rendben lesz nálad minden!

2019. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát tegnap kellett volna megjönnie és nem jött meg valamint ma sem jött meg és erősödött a teszt...nem értem ez miért idő előtti?
2019. márc. 29. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, hogy az teljesen normális dolog. Én amiko megtudtam azonnal hívtam pont a szurkálás meg enyhe görcsölés miatt. Már nem emlékszem pontosan mikor de elmúlt
2019. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Sokáig fogod még érezni! Meg a 16. hét körül a méhszalagok nyúlását is! Nem kell megijedni, enyhe szurkálások, görcsölések teljesen normális tünetek! Gratulálok!
2019. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyhe gorcsoles felvaltva mindket oldalon napi szinten tobbszor a 4-6. het kozott, 6 hettol neha erzekeny mellbimbok, neha emelyges, most a 7. het vegefele jarok, es emelyges foleg ejjel van, szurkalast mar nagyon ritkan erzek, a mellerzekenyseg megmaradt, de azt sem allandoan erzem. A 4-5. heten naponta sokszor volt, hogy efalltam es hangyas lett a kep. Eleg alacsony a vernyomasom, szedni kezdtem a gorcsok miatt magneziumot, aminek tovabbi vernyomascsokkento hatasa van, amirol nem tudtam. Abbahagytam, azota fentebb ment a vernyomasom, es probalok tobb folyadekot is inni. Orvoshoz majd 10 hetesen tervezek menni.
2019. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!