Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján nehéz lenne...

Ezek alapján nehéz lenne teherbe esnem? Nem védekezünk, mégsem lettem még terhes.

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve élünk nemi életet és nem használunk semmilyen fogamzásgátlási módszert, csak annyit, hogy mielőtt elélvez kiveszi.

Tudom, a gyerekhez bele kell élvezni, de mégis sok olyat hallani amikor enélkül is összejön.

Azért nem védekezünk, mert nem zavarna ha jönne a gyerek, de jelenleg mégsem vagyunk nagyon ráállva a témára.


2019. márc. 31. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
vaktöltények vannak a pasidnál
2019. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Valakinél működik valakinél nem


Valakinèl egy ideig működik, aztán mégis becsúszik a baba



Emiatt csak az "védekezzen" így

Akinek nem baj ha jön, csak nem kicejezettem most akarja.


Mi egy évig megszakítottunk


Amikor élesben is voltunk együtt akkor a 4. Hónapban jött össze a baba



Úgyh. emiatt nehéz messzemenő következtetéseket levonni

2019. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nem a legbiztonságosabb védekezési módszer, de csak akkor van igazán esély a terhességre, ha beléd élvez, szóval ne várd 100%-ra, hogy teherbe esel, ha nem megy el benned.
2019. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Mi évekig megszakítással védekeztünk,és mivel nem élvezett belém ezért nem is estem teherbe,bár hallottam ,hogy az előváladékban is lehet spermium,de én ebben nem nagyon hiszek.

Mikor élesben akartunk babát a második hónapban összejött.

2019. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ez olyan, hogy lehet, hogy évekig nem esel teherbe, lehet, hogy holnap. Senki nem tudja biztosra. Ha nem lenne gond, hogy jönne a baba, szerintem teljesen jó ez.
2019. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez a férfin múlik. Ha ismeri a saját farkát, tudja kontrollálni magát, és nincs előváladéka (én tudom hogy a férjemnek nincs), akkor szinte esélytelen a teherbeesés.

Aki terhes lesz megszakítással abba bizony a férfi minimum belecsurgatott egy keveset...

2019. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Páromnak sincs előváladéka úgyhogy ez meg a másik. Így érthető hogy miért nem csúszott be eddig soha. De mindenki azt mondja hogy olyan nincs hogy nincs előváladék pedig de...

2019. márc. 31. 10:46
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Pedig van. Mi min. 13 eve "vedekezunk" megszakitassal mert nem lett volna gond ha terhes maradok. De csak akkor estem teherbe ha megszakitast is kihagytuk, de akkor az 1-2 honapba ossze is jott.

Ahogy 4es es a 6os valaszolo is irja ha egy ferfi ismeri a testet es nincs elovaladek akkor nem fogsz igy teherbeesni. Semmikep sem jellenti biztosra azt hogy a parod nem lenne kepes teherbeejteni teged.

Akkor tudsz majd valos dolgokat hogyha elesben csinaljatok es egyaltalan nem fogtok vedekezni.

2019. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Olvastam errol egy kutatast. A ferfiak egy reszenek nem volt az elovaladekban sperma, a masik reszenek igen. Akinek nem volt, annak sosem volt. Ettol meg becsuszhat barmikor, ha ketszer egymas utan egyuttvagytok, es nem pisil kozben. Es itt neselte nekem valaki, hogy 9 evig igy “vedekeztek”, es csak utana csuszott be a baba. Szoval erre sosincs garancia, viszont az tuti, hogy azt ne nezd, hogy igy nem jott ossze a baba, a megszakitas Pearl indexe 34 korul van, tehat 100-bol kb. 34 no esikigy 1 ev alatt teherbe.
2019. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Az első gyermekünk után 12 évig megszakítással "védekeztünk".

Majd mikor újra babát terveztünk mind a kétszer 2. hónapban állapotos lettem.

Nem bíztatok senkit,de nálunk működött. Valószínű egy túlfűtött tízen-huszonévessel veszélyes üzem.

2019. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!